Dzień Otwartych Drzwi 2014

Jak co roku, gościliśmy uczniów szkół podstawowych w ramach Dnia Otwartych Drzwi.
Wszystkich przybyłych powitała p. dyrektor M. Łuszczyńska-Tytłak zapraszając do zwiedzania gimnazjum. Szóstoklasiści oraz ich rodzice mogli zaznajomić się z nauczycielami oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną. Mogli zobaczyć bardzo interesujące prezentacje, doświadczenia, a także wziąć udział w różnych zajęciach warsztatowych i odpowiedzieć na intrygujące zagadki, przygotowane przez starszych kolegów. Imprezę uświetniły występy taneczne, dwujęzyczna (polsko-niemiecka) scenka kabaretowa o królewnie Śnieżce oraz adaptacja Zemsty Aleksandra Fredry. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. Goście dzielili się swoimi opiniami, gratulując młodzieży warsztatu aktorskiego, a także bardzo interesującego przedstawienia swojej szkoły.

ZEWNĘTRZNY LINK DO FILMÓW