Wyjazd integracyjny klas pierwszych

Dnia 24 września 2014 roku odbył się wyjazd integracyjny dla wszystkich klas pierwszych gimnazjum. Wszyscy musieliśmy wcześnie wstać, żeby zdążyć na zbiórkę. Pod szkołą panowała wesoła atmosfera; rozmawialiśmy ze sobą i śmialiśmy się. Wszyscy jednak zamilkli gdy zobaczyli dwupiętrowe autokary, które jak się później okazało były największą sensacją. Walka o miejsca na górze przypominała filmy z Chuckiem Norrisem. Gdy dojechaliśmy do miejscowości Wysokie okazało się, że jest to istny raj. Możliwości do tego, żeby się wyszaleć, było naprawdę wiele: tyrolka, boisko do siatkówki i do piłki nożnej, ognisko oraz liczne konkursy. Właśnie dlatego żal nam było odjeżdżać. Wszyscy mamy nadzieję, że ta wspaniała wycieczka była dobrą zapowiedzią naszego pierwszego roku nauki w gimnazjum.
Paulina Iwan z kl. 1b.