KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS VI

Już po raz czwarty zapraszamy uczniów klas szóstych do udziału w międzyszkolnym konkursie matematycznym organizowanym przez Gimnazjum nr 24 w Lublinie.

Cele konkursu:
• rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów,
• wykrywanie uzdolnień matematycznych,
• popularyzowanie matematyki,
• wspieranie rozwoju i talentów matematycznych.

Konkurs zostanie przeprowadzony w formie pisemnej w sobotę 11 kwietnia 2015r. o godz. 9.00 w budynku Gimnazjum nr 24 w Lublinie.
Uczestnicy konkursu powinni mieć ze sobą legitymację szkolną, przybory do pisania oraz przyrządy geometryczne.
Zwycięzcą konkursu zostanie uczeń, który otrzyma minimum 80% liczby punktów możliwych do uzyskania.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas Dnia Otwartego w gimnazjum 8 maja 2015r. ok. godz. 11.30.

Zgłoszenie udziału w konkursie tylko drogą elektroniczną na adres m.luszczynska-tytlak@wp.pl do 31 marca 2015r.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela przewodnicząca komisji konkursowej wicedyrektor szkoły Marzena Łuszczyńska-Tytłak (tel. 81 536 65 35).

Organizatorzy konkursu