English Drama Fest

VideoZ przyjemnością informujemy, że grupa uczniów z naszego gimnazjum wzięła udział w I Przeglądzie Teatrów Angielskich "English Drama Fest" organizowanym przez Gimnazjum nr 10 dnia 2.06.2015 w osiedlowym Domu Kultury LSM. Uczniowie przedstawili sztukę Williama Szekspira "Kupiec wenecki". W przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie z klasy 1C (Michał Telejko i Maciek Kowalczyk - muzyka), 2B (Mateusz Bielec - gra aktorska), 2D (Wiktoria Wątróbka i Karol Kaczor - gra aktorska), 3B (Karolina Dębek, Karol Dolepski, Wojtek Kłopotek i Bartek Guz - gra aktorska) oraz 3D (Natalka Hunek - rysunki). Występ spotkał się z dużym uznaniem publiczności. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczniów. Przedstawienie będzie można obejrzeć w szkole w ramach Konkursu Talentów.

Dorota Janowska