KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW 2018/19 KL. 7, 8 I GIMNAZJALNE

SportDnia 07 listopada 2018r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Zawody zorganizowane przez Urząd Miasta Lublin oraz MKS Start SA Lublin.
Nasza szkoła znajdowała się w grupie drugiej z czterech wyznaczonych i rozegrała mecz z XXX LO, SP 27, SP Urszulanki. Drużyna koszykówki z SP 50 Lublin wyszła z grupy z I miejsca . Czekamy na kolejne rozgrywki .
Życzymy powodzenia !

Skład reprezentacji Chłopców SP 50:
1 CHMIELEWSKI JANEK
2 DĄBSKI TOMASZ
3 GLONEK PIOTR
4 ŁUKASIUK JAKUB
5 MAZURKIEWICZ MICHAŁ
6 ORLIŃSKI OLAF
7 PĘDZISZ KACPER
8 POPIOŁEK PAWEŁ
9 REJAK BARTEK
10 SOLIS HUBERT

- mgr Grzegorz Sawiarski

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT 2018/19 KL. 7 I GIMNAZJALNE

SportDnia 05 listopada 2018r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Zawody zorganizowane przez Urząd Miasta Lublin oraz Towarzystwo Piłki Siatkowej w Lublinie.
Nasza szkoła znajdowała się w ostatniej szóstej grupie i rozegrała mecze z XXX LO (G10), ZSO nr 5, SP 7). Wyniki meczy: XXX liceum 2:0 dla SP 50, SP 7 mecz przegrany 2:0, SP 22 2:0 dla SP 50 . Dziewczęta wyszły z grupy z II miejsca i będą brały udział w kolejnych rozgrywkach.
Życzymy powodzenia!!!

Skład reprezentacji Dziewcząt SP 50:
1 BARTKIEWICZ ANNA
2 BRODZIAK JULIA
3 CZOPEK KATARZYNA
4 KOŁODZIEJCZYK MARCELINA
5 PILISZCZUK MAGDALENA
6 PIWOWARCZYK KATARZYNA
7 TRÓMIŃSKA PAULINA
8 TYMIŃSKA KATARZYNA
9 URBANOWICZ ALEKSANDRA
10 WINCENCIAK WIKTORIA
11 WRÓBEL URSZULA

- mgr Małgorzata Minczenko

Certyfikat

AngielskiMiło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła Srebrny Certyfikat Jakości Kształcenia Języków! Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i gratulujemy!!! Zachęcamy również do dalszej pracy w bieżącym roku szkolnym!

Anna Trochimowicz
Monika Hryniewiecka
Lusine Grygorian-Górska
Jolanta Sawa
Aneta Lepionka
Halina Nowicka
Iwona Rzymowska-Hołysz

Gość z Kenii

NewsyUczniowie klas 7 i 3 gimnazjum oraz świetlicy mieli niecodzienną okazję poznać rodowitego Kenijczyka.

W ubiegły wtorek, 23 października naszą Szkołę odwiedził ks. Dionisio Mutea - kapłan pochodzący i pracujący w Chuka, w Kenii. Ks. Dionisio przybliżał uczniom sytuację dzieci w szkole, w której uczy: sposób funkcjonowania placówki, problemy, które na co dzień jego uczniowie napotykają.

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT 2018/19 KL. 7, 8 I GIMNAZJALNE

SportDnia 23 października 2018r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Zawody zorganizowane przez Urząd Miasta Lublin oraz AZS UMCS Lublin.
Nasza szkoła znajdowała się w grupie drugiej z czterech wyznaczonych i rozegrała mecz z SP 52, SP 23 i Padarewski. Drużyna koszykówki z SP 50 Lublin wyszła z grupy z I miejsca . Czekamy na kolejne rozgrywki .
Powodzenia dziewczyny !

Skład reprezentacji Dziewcząt SP 50:
1. BRODZIAK JULIA
2. KOŁODZIEJCZYK MARCELINA
3. DŻAMAN MAŁGORZATA
4. JÓŹWIK KLAUDIA
5. ALEKSANDRA BARANOWSKA
6. KRAWCZYŃSKA JULIA
7. MACIEJEWSKA LENA
8. STANIOSZCZYK AMELIA

- mgr Małgorzata Molas

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW 2018/19 KL.GIMNAZJALNE

SportDnia 22 października 2018r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Zawody zorganizowane przez Urząd Miasta Lublin oraz Towarzystwo Piłki Siatkowej w Lublinie.
Nasza szkoła znajdowała się w grupie piątej z sześciu wyznaczonych i rozegrała mecze z SP 15, SP 51, SP 23. Drużyna piłki siatkowej z SP 50 Lublin wygrali jeden mecz , drugi w Tie-breaku a trzeci przegrali. Chłopcy wyszły z grupy i będą brali udział w kolejnych rozgrywek .
Powodzenia!

Skład reprezentacji Chłopców SP 50:
1. CHUDKOWSKI MATEUSZ
2. DĄBSKI TOMASZ
3. DENEKA JAKUB
4. GÓRA KAROL
5. KUŚMIERZ OSKAR
6. ŁUKASIUK JAKUB
7. MAZURKIEWICZ MICHAŁ
8. PYDA KACPER
9 .REJAK BARTEK
10. SMOLARZ MACIEJ
11. BARTŁOMIEJ MRYSZ

- mgr Małgorzata Minczenko

II etap Konkursu Przedmiotowego KO z J. Niemieckiego dla oddziałów gimnazjalnych

NiemieckiZ wielką radością informujemy, że trzy uczennice klas gimnazjalnych a, e i f Agata, Ania i Katarzyna zakwalifikowały się do II etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego KO. Kolejny etap konkursu odbędzie się 16. listopada.

Trzymamy za Was kciuki w II etapie konkursu!

Powodzenia!