Kuratorium

Urząd Miasta

Lepsza Szkoła

SUKCES W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM I INDYWIDUALNYM !!!

SportDnia 16 listopada 2012r. w Gimnazjum nr 11 odbyły się zawody sportowe w sztafetach pływackich i w pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców, w ramach Gimnazjady Miasta Lublin 2012/2013.

10. ANASTAZJA CZAPKOWICZ
NATALIA TUSTANOWSKA I KAMILA CHYLIŃSKA - zawodniczki rezerwowe.
Dziewczęta wywalczyły REWELACYJNE 4 miejsce z wynikiem 2:54,74 na 11 startujących lubelskich szkół gimnazjalnych, wyprzedzając w klasyfikacji końcowej szkoły sportowe i szkoły posiadające basen. Dlatego tym bardziej GRATULUJEMY dziewczynom dokonania takiego wyczynu :)
Natomiast w pływaniu indywidualnym naszą szkołę reprezentowało 6 dzielnych zawodniczek w poszczególnych stylach pływackich:

50m stylem klasycznym:
- WERONIKA SAWICKA 9 miejsce ( 0:43,37 )
- IZABELA BUGAŁA 15 miejsce ( 0:48,08 )
W stylu klasycznym wzięło udział 26 zawodniczek spośród wszystkich szkół lubelskich.

50m stylem grzbietowym :
- MAGDALENA ZYCH 12 miejsce ( 0:46,85 )
- ALEKSANDRA DRAGAN 19 miejsce ( 0:48,57 )
Styl grzbietowy reprezentowało 22 zawodniczki.

50m stylem dowolnym:
- ALEKSANDRA SACZUK 3 miejsce ( 0:28,68 )
- ANASTAZJA CZAPKOWICZ 21 miejsce ( 0:41,48 )
Styl dowolny jak zwykle cieszył się największym powodzeniem wśród startujących 27 zawodniczek gimnazjalnych.

HUBERT GRYSZKO - zawodnik rezerwowy
Chłopcy wywalczyli również bardzo dobre 6 miejsce z wynikiem 2:46,85 na 9 startujących szkół gimnazjalnych.
Natomiast w pływaniu indywidualnym Gimnazjum nr 24 reprezentowało 8 zawodników w poszczególnych stylach pływackich:

- MIKOŁAJ WOLAK 10 miejsce ( 0:37,10 )
- RADOSŁAW JAWOR 18 miejsce ( 0:42,65 )
W stylu klasycznym wzięło udział 26 zawodników spośród wszystkich szkół gimnazjalnych.

- MATEUSZ WASEK 9 miejsce ( 0: 40,23 )
- MIŁOSZ BUDA 20 miejsce ( 0:47,36 )
- MACIEJ WARCHOŁ - dyskwalifikacja - niesłuszna :(
Styl grzbietowy reprezentowało 25 zawodników.

W klasyfikacji końcowej po rozegranych konkurencjach w pływaniu indywidualnym dziewczęta z Gimnazjum nr 24 zajęły REWELACYJNE 4 miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na 9 pozycji.
WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY i życzymy dalszych sportowych sukcesów!!!!!!.

SUKCES SZTAFETY DZIEWCZĄT !!!

SportDnia 02 października 2012r. w wąwozie na Kalinowszczyźnie odbyły Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt w ramach Gimanzjady Miasta Lublin 2012/2013. Do rywalizacji stawiło się 17 szkół gimnazjalnych z całego Lublina. Jak co roku wyznaczona trasa przez organizatorów MSZS, nie jednej zawodniczce sprawiła wiele trudności. Jednak nasze Kochane dziewczyny nie dały za wygraną i wywalczyły dla naszego gimnazjum , rewelacyjne I miejsce .
Teraz przed dziewczętami kolejne wyzwanie i dalszy etap walki w zawodach wojewódzkich w Adamowie. Życzymy powodzenia i GRATULUJEMY PIERWSZEGO MIEJSCA W LUBLINIE !!!!!

12. ADRIANNA WOJCIK - ZAWODNICZA REZERWOWA

Po wręczeniu zawodniczkom medali, pucharu, dyplomu i zrobieniu kilku fotek dziewczyny udały się na przystanek autobusowy.

Opiekunowie drużyny:
- mgr Dariusz Żoliński
- mgr Małgorzata Molas

Sztafeta chłopców wystartowała dwa dni później po dziewczętach , czyli 04 października. Do rywalizacji stawiło się 16 szkół gimnazjalnych z całego Lublina. Nasza reprezentacja zajęła VIII miejsce. Chłopcom również dziękujemy za udział w zawodach szkolnych i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun drużyny:
- mgr Wojciech Suwała

SZTAFETA DZIEWCZĄT - ADAMÓW 2012/2013r.

SportDnia 16 października 2012r. w Adamowie, odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.
W zawodach uczestniczyło 12 szkół z całego województwa lubelskiego.
Naszą szkołę pojechało reprezentować 12 zawodniczek. Dziewczętom udało się wywalczyć rewelacyjne V miejsce. Tym bardziej cieszymy się z uzyskanego rezultatu, gdyż jest to najwyższe miejsce uzyskane w historii szkoły na szczeblu wojewódzkim.
GRATULUJEMY udanego startu i życzymy dalszych sukcesów.

4. KINGA SZALAST
6. ADRIANNA WÓJCIK
11. JOANNA KRZYSIAK - ZAWODNICZA REZERWOWA
12. ANASTAZJA PRZYGRODZKA - ZAWODNICZA REZERWOWA

INDYWIDUALNY TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2012/2013r.

SportDnia 6 listopada 2012r. w Gimnazjum nr 5, odbyły się zawody sportowe w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt w ramach Gimnazjady Miasta Lublin 2012/2013. Naszą szkołę reprezentowały dwie zawodniczki : KAROLINA GORBANIUK , uzyskując 7-8 miejsce oraz ANASTAZJA CZAPKOWICZ, która ukończyła zawody plasując się na 24-28 pozycji.
W klasyfikacji końcowej dziewcząt Gimnazjum nr 24 zajęło 10 miejsce na 14 startujących szkół.
Chłopcy natomiast zaprezentowali się o dzień później, czyli 7 listopada, uzyskując: 13-16 miejsce wywalczone przez MARCINA KOSIORA oraz 17-24 pozycję przez MICHAŁA KURKA.
W klasyfikacji końcowej chłopców Gimnazjum nr 24 zajęło 9 miejsce na 18 startujących lubelskich szkół gimnazjalnych.
Wszystkim zawodnikom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów.