Już na wiosnę zostanie ogłoszony przez Honorowego Konsula RFN w Lublinie kolejny konkurs. zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczni,ów do wzięcia udziału w konkursie.

Szczęśliwego Nowego Roku
Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Pracownikom Szkoły

Życzy Ryszard Pawka - Dyrektor Szkoły

Zawody z siatkówki

SportW czwartek (15.12.2011r) zakończyły się w naszej szkole międzyszkolne rozgrywki chłopców w siatkówkę. Gościliśmy zespoły z Gimnazjum nr 9,18,19. Mimo tego, że nasza drużyna nie weszła z grupy jesteśmy z nich dumni, ponieważ dzielnie walczyli i pokazali o wiele więcej niż w tamtym roku.

ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM

Sport8 listopada 2011r. w Gimnazjum nr 5, odbyły się zawody sportowe w indywidualnym tenisie stołowym chłopców w ramach Gimnazjady Miasta Lublin 2011/2012.
Naszą szkołę reprezentowało 2 zawodników: MARCIN KOSIOR, uzyskując 13 miejsce oraz MICHAŁ KUREK, który ukończył zawody plasując się na 25 pozycji.
W klasyfikacji końcowej chłopców Gimnazjum nr 24 zajęło 13 miejsce na 16 startujących lubelskich szkół gimnazjalnych.
Dziewczęta natomiast zaprezentowały się 14 listopada, uzyskując: 17 miejsce wywalczone przez ANASTAZJĘ CZAPKOWICZ oraz 25 pozycję przez KAROLINĘ GORBANIUK.
W klasyfikacji końcowej dziewcząt Gimnazjum nr 24 zajęło 14 miejsce na 17 startujących szkół.
Zarówno dziewczęta, jak i chłopców do zawodów przygotowywał pan Sławomir Smyl.
Opiekunowie:
- mgr Sławomir Smyl,
- mgr Wojciech Suwała.

ZAWODY PŁYWACKIE !!!!

Sport22 listopada 2011r. na pływalni krytej MOSiR odbyły się zawody sportowe w sztafetach pływackich i pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców, w ramach Gimnazjady Miasta Lublin 2011/2012.
10. ANASTAZJA CZAPKOWICZ
Dzięwczęta wywalczyły bardzo dobre 6 miejsce z wynikiem 3:07,68 na 10 startujących lubelskich szkół gimnazjalnych.
Natomiast w pływaniu indywidualnym naszą szkołę reprezentowało 7 zawodniczek w poszczególnych stylach pływackich:

50m stylem klasycznym:
- OLGA KOWALCZYK 14 miejsce ( 0:50,83 )
- NATALIA TUSTANOWSKA 20 miejsce ( 0:55,76 )
- MAŁGORZATA KUŚMIERCZUK 27 miejsce ( 1:07,84)

50m stylem grzbietowym :
- ALEKSANDRA DRAGAN 10 miejsce ( 0:47,44 )
- ANGELIKA ŁOSIEWICZ 19 miejsce ( 0:50,76)

50m stylem dowolnym:
- ALEKSANDRA SACZUK 6 miejsce ( 0:30,17 )
- ANASTAZJA CZAPKOWICZ 19 miejsce ( 0:41,25 )

10. MATEUSZ JEZIERSKI
Chłopcy wywalczyli również bardzo dobre 6 miejsce z wynikiem 2:49,58 na 9 startujących szkół gimnazjalnych.
Natomiast w pływaniu indywidualnym Gimnazjum nr 24 reprezentowało 8 zawodników w poszczególnych stylach pływackich:

- MIKOŁAJ WOLAK 10 miejsce ( 0:41,77 )
- RADOSŁAW JAWOR 11 miejsce ( 0:42,41 )
- MATEUSZ JEZIERSKI 18 miejsce ( 0:46,46 )

- MATEUSZ WASEK 9 miejsce ( 0: 40,23 )
- HUBERT GRYSZKO 15 miejsce ( 0:45,18 )
- MIŁOSZ BUDA 19 miejsce ( 0:48,63 )

- JAKUB CHYMOSZ 18 miejsce ( 0:35,09 )
- MACIEJ WARCHOŁ 23 miejsce ( 0:37,97 )

W klasyfikacji końcowej po rozegranych konkurencjach w sztafetach pływackich i pływaniu indywidualnym dziewczęta z Gimnazjum nr 24 zajęły 6 miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na 7 pozycji.
WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!
Dziewczęta do do zawodów przygotowała p. Małgorzata Molas, natomiast chłopców p. Kazimierz Piwowarczyk i p. Dariusz Żoliński.