Konkurs Prymasowski

Pn - Pt

RADA RODZICÓW

Rada Rodziców

W związku z zakupem szafek skrytkowych dla uczniów, prosimy rodziców z klas IV i V o wypełnienie deklaracji i przesłanie ich w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.12.2021 r. na adres e-mail Rady Rodziców: sp50.radarodzicow@gmail.com

Dokument do pobrania w wersji (pdf)
Dokument do pobrania w wersji edytowalnej (doc)

Sandra Pikula
Przewodnicząca Rady Rodziców

Spotkanie wychowawców z rodzicami
uczniów klas I - III 13 i 14 grudnia 2021 r.
(PRZYDZIAŁ SAL)

UWAGI!
  • Ze względu na sytuację epidemiologiczną część zebrań odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej TEAMS lub telefonicznie.
  • W przypadku zebrania odbywającego się w budynku szkoły prosimy o przybycie tylko jednego rodzica/opiekuna dziecka oraz założenie maseczki ochronnej i dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły.
Dziękujemy za zrozumienie!

Cena jednego obiadu - 3,80 zł
GRUDZIEŃ 2021 r.
Opłata miesięczna ( 16 dni ) – 60,80 zł

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na indywidualny numer konta ucznia, który jest do pobrania u intendenta lub w księgowości.

Warunkiem korzystania z obiadów przez uczniów jest wniesienie opłaty za posiłki do 10-go dnia każdego miesiąca z góry za dany miesiąc.

Informuję, że w razie braku wpłaty w terminie obiady mogą być blokowane.

W razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie do stołówki (tel. 536-65-22 lub beata.pasternak@sp50.lublin.eu ) w godzinach 7:30 – 8:30.

W przypadku rezygnacji z obiadów proszę o telefoniczne lub osobiste zgłoszenie do stołówki szkolnej.

Bardzo proszę aby od 27.12.2021r. do 1.01.2022r.
nie dokonywać płatności za wyżywienie.

INTENDENT STOŁÓWKI
Beata Pasternak

Aktualny jadłospis znajduje się w zakładce OBIADY

Kampania społeczna

Zapraszamy do kolejnej – czwartej – edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej "IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie (https://idaswieta.com/).

Spot akcji: https://www.facebook.com/watch/?v=441026563242277

Wszyscy Uczniowie naszej szkoły włączają się w akcję robienia i wysyłania kartek świętecznych. Uczniowie klas 1-3 wykonają je ze swoimi wychowawczyniami, zaś ucznowie starszych klas będą robić kartki na lekcjach plastyki. Wszyscy zostaną gorąco zachęceni, aby swoje kartki zaadresować i wysłać do bliskich z rodziny, znajomych lub osób samotnych.

Najpiękniejsze kartki wybrane przez koordynatorów projektu za zgodą autorów zostaną zgłoszone do konkursu (20 grudnia 2021 r.), który towarzyszy kampanii społecznej "Idą Święta...". Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu.

W poprzednich edycjach kampanii wzięło udział kilka tysięcy szkół z Polski i zagranicy, których uczniowie wysłali ponad 2 miliony kartek do swoich bliskich oraz osób samotnych i potrzebujących.

Koordynatorzy projektu w SP50:
Aneta Stanuch

Komunikat nr 18/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie
z dn. 23 listopada 2021r.

w sprawie powrotu klas 4-8 do nauki stacjonarnej w Szkole Podstawowej nr 50 w Lublinie.

Drodzy Uczniowie

Informuję, że środa jest ostatnim dniem nauki zdalnej w naszej szkole nałożonej w dniu 15 listopada 2021r. W czwartek uczniowie i nauczyciele wracają do nauki stacjonarnej według wcześniejszego planu lekcji.

Rodziców (opiekunów) bardzo proszę, aby do szkoły przyprowadzać uczniów bez jakichkolwiek objawów chorobowych. Zapobiega to rozprzestrzenianiu się chorób i spadku frekwencji w szkole. Objawy Covid-19 należy natychmiast zgłaszać do wychowawcy klasy przez dziennik elektroniczny.

mgr Ryszard Pawka

Dokument do pobrania w wersji pdf

RADA RODZICÓW

Rada Rodziców

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 24 listopada o godzinie 17:30.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Sandra Pikula