Niepodległa

gabinet obok sali nr 15a

Niepodległa

Obiady

Uczniowie ,którzy nie będą korzystać z obiadów w dniach
10-11-12/04 i 15-16-17/04 ( egzaminy klas trzecich gimnazjum i klas ósmych szkoły podstawowej ) proszeni są o zgłaszanie nieobecności osobiście lub telefonicznie do stołówki szkolnej ( tel. 536-65-22 lub olucha.krystyna @zs7.lublin.eu )

Intendent
Krystyna Olucha

Sukcesy edukacyjne w konkursach przedmiotowych

Informujemy , że uczniowie naszej szkoły w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty zdobyli 10 tytułów laureata oraz 11 tytułów finalisty.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych !!!

DO HYMNU!

„Do hymnu”

Nasza szkoła została zakwalifikowana udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu muzycznego „Do hymnu”. Jesteśmy jedną z czterech podstawówek reprezentujących Lublin w gronie trzystu polskich szkół. Co najmniej połowa naszych uczniów będzie śpiewać w jednym chórze, a capella, następujące utwory: Mazurek Dąbrowskiego, Odę do radości oraz Rotę. Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest p. Beata Tokarczyk. Nauka śpiewu będzie się odbywałć podczas lekcji muzyki w klasach IV – VII i gimnazjalnych oraz podczas dodatkowych zajęć muzycznych. Konkurs organizowany jest z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

ZOBACZ ZWIASTUN (YouTube)

Beata Tokarczyk
nauczycielka muzyki

ZOBACZ FILMY Z PRZESŁUCHANIA KONKURSOWEGO (YouTube)

Konkurs Prymasowski

XIX Konkurs Prymasowski
„CZAS TO MIŁOŚĆ”

Nasza Szkoła po raz XIX organizuje Ogólnopolski Konkurs poświęcony swojemu Patronowi, Stefanowi Kardynałowi Wyszyńskiemu – Prymasowi Tysiąclecia. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „CZAS TO MIŁOŚĆ”. Wydarzenie od dłuższego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży szkolnej w całej Polsce.

W tym roku towarzyszy nam myśl naszego Patrona: „Ludzie mówią - «czas to pieniądz». Ja mówię inaczej - «czas to miłość». Pieniądz jest znikomy, a miłość trwa”. Proponujemy sześć tematów poświęconych wartości czasu, miłości jako służby drugiemu człowiekowi, różnych form spędzania wolnego czasu oraz aktywności wolontaryjnej w najbliższym środowisku. Prace można nadsyłać w trzech kategoriach: literackiej, plastycznej oraz multimedialnej. W edycji po raz pierwszy proponujemy uczniom realizację tematów również w formie filmu amatorskiego oraz plakatu. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone w regulaminie.

Serdecznie zachęcamy nauczycieli oraz uczniów, aby poprzez udział w Konkursie, podjąć refleksje nad myślą wielkiego Polaka, na którego beatyfikację wraz z całym Kościołem w Polsce oczekujemy.

ZMIANA TERMINU NADSYŁANIA PRAC:
do 30 kwietnia br. (wtorek).
Decyduje data stempla pocztowego.

koordynatorzy Konkursu
Ewa Ryba

Rozlicz PIT w Lublinie

KAMPANIA INFORMACYJNA "ROZLICZ PIT W LUBLINIE"

Urząd Miasta Lublin zachęca Rodziców, których dzieci kształcą się w lubelskich szkołach do rozliczania PIT w Lublinie.

"Jeśli płacisz podatek tam gdzie mieszkasz, wraca on do Ciebie w postaci dobrze działających szkół, przedszkoli, żłobków, lepszych dróg i skrzyżowań na terenie miasta, ścieżek rowerowych, nowych autobusów i trolejbusów, oferty kulturalnej i sportowej, jednym słowem – lepiej funkcjonującego miasta."

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jeden procent podatku 2019

Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły

Fundacja Rozwoju Oświaty Lubelskiej