Konkurs Prymasowski

KLASA SPORTOWA W AKCJI !

LKPS

KLASA SPORTOWA W AKCJI !

W niedzielę 29 października w hali sportowej Uniwersytetu Medycznego odbył się I turniej minisiatkówki AMS TALENTS CUP ,,Dwójki” i ,,Trójki” chłopców rocznik 2012 i 2013.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas sportowych.

Do kadry zostali powołani:
Ignacy Wankiewicz (4d), Michał Tarasiuk (4d), Michał Rugała (4d), Daniel Łukasik (4d), Krzysztof Wójcik (4d), lllia Yakoviuk (4d),
Adam Czerski (4e), Marcin Mizura (4e),
Michał Waszczuk (5e), Miłosz Wójcik (5e), Jakub Siwkiewicz (5e), Ksawery Buliński (5e), Kacper Gajowiak (5e), Jan Mazurek (5e), Szymon Kujawa (5e), Antoni Siwiński (5e), Adrian Stawecki (5e), Jakub Bogusz (5e), Tomasz Kubiński (5e), Jan Niezgoda (5e),

Chłopcy z SP 50 rywalizowali z drużynami z Lublina, Łukowa, Białej Podlaskiej i Opola Lubelskiego.
W kategorii ,,TRÓJEK” rocznik 2012 drugie miejsce zajęli: Jakub Bogusz (5e), Tomasz Kubiński (5e), Jan Niezgoda (5e), trzecie miejsce zajęli Michał Waszczuk (5e), Miłosz Wójcik (5e), Jakub Siwkiewicz (5e).
W kategorii ,,DWÓJEK” rocznika 2013 drugie miejsce zajęli Ignacy Wankiewicz (4d) i Michał Tarasiuk (4d).

Gratulujemy!

Dziękujemy Pani wicedyrektor Iwonie Wąsik za obecność, doping i wsparcie naszych uczniów. Dziękujemy trenerowi panu Piotrowi Majowi za przygotowanie, opiekę i osiągnięte sukcesy.

Ćwiczymy dalej i czekamy na kolejne trofea!
Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

wychowawcy klas sportowych
M. Szopa
M. Minczenko
I.Rzymowska

„Ojczyzna To Kraj Dzieciństwa,
Miejsce Urodzenia,
To Jest Ta Mała Najbliższa
Ojczyzna
Miasto, Miasteczko, Wieś,
Ulica, Dom, Podwórko,
Pierwsza Miłość,
Las Na Horyzoncie,
Groby.…. „

Słowami wiersza Tadeusza Różewicza „Oblicze Ojczyzny” rozpoczęliśmy 13 listopada uroczystą akademię z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości.
Montaż słowno-muzyczny wprowadził nas w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. Uczniowie z klas 5b oraz 6d zaprosili nas na wyjątkową lekcją historii, przybliżyli nam ważne wydarzenia z dziejów naszego narodu. Poprzez wiersze oraz pieśni patriotyczne w wykonaniu szkolnego chóru oddaliśmy szacunek tym wszystkim Polakom, którzy bronili naszej Ojczyzny, Ziemi, naszego języka i kultury.
Zawdzięczamy im Wolność, którą jak w piosence „Kocham wolność” zaśpiewnej na zakończenie uroczystości „ ….kocham i rozumiem , …. oddać nie umiem”.

Zespół Języków Obcych

Cena jednego obiadu - 6,00 zł
LISTOPAD 2023 r.
Opłata miesięczna ( 20 dni ) – 120,00 zł

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na indywidualny numer konta ucznia, który jest do pobrania u intendenta, do 10-go dnia każdego miesiąca z góry za cały miesiąc.

W przypadku braku wpłaty w terminie obiady mogą być blokowane.

W razie nieobecności dziecka na obiedzie można dokonać odpisu, zgłaszając to e-mailowo lub telefonicznie do stołówki
(tel. 536-65-22 lub beata.pasternak@sp50.lublin.eu )
w godzinach 7:30 – 8:30,

w przeciwnym wypadku opłata za posiłek będzie naliczona.

Nie ma możliwości dokonania odpisu za miniony dzień.

W celu zapisania dziecka do stołówki w trakcie roku szkolnego należy skontaktować się z intendentem najpóźniej do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym dziecko ma rozpocząć żywienie.

Aby wypisać dziecko z obiadów w stołówce szkolnej należy poinformować o tym intendenta, brak informacji o rezygnacji oznacza chęć dalszego korzystania i powoduje naliczanie opłat za obiady.

INTENDENT STOŁÓWKI
Beata Pasternak

Aktualny jadłospis znajduje się w zakładce OBIADY

KONSULTACJE

SPOTKANIA Z RODZICAMI (KONSULTACJE)

poniedziałek 23 października 2023 r.
spotkania z rodzicami uczniów klas I - III
(PRZYDZIAŁ SAL)

wtorek 24 października 2023 r.
spotkania z rodzicami uczniów klas IV - VIII
(PRZYDZIAŁ SAL*)

*/ UWAGA! Zmiany.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji.

Dzień ten nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej społeczności szkolnej: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów oraz rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej Szkoły.

Gronu Pedagogicznemu chciałbym podziękować za trud włożony w kształcenie, za cierpliwość i wyrozumiałość. Życzę wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i satysfakcji z odkrywania talentów oraz z osiąganych wyników. Niech Państwa entuzjazm i pasja zwyciężą z trudami dnia codziennego.

Podziękowania składam również Pracownikom Niepedagogicznym za zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie naszej placówki. Życzę zadowolenia z wykonywanej pracy, optymizmu, uśmiechu każdego dnia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Rodzicom zaś życzę cierpliwości w motywowaniu dzieci i zadowolenia z osiągnięć swoich pociech, natomiast uczniom – wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i radości płynącej z odkrywania tego, co nieznane.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne i spokojne.

Ryszard Pawka

Cena jednego obiadu - 6,00 zł
PAŹDZIERNIK 2023 r.
Opłata miesięczna ( 22 dni ) – 132,00 zł

W przypadku braku wpłaty w terminie obiady mogą być blokowane.

(tel. 536-65-22 lub beata.pasternak@sp50.lublin.eu )
w godzinach 7:30 – 8:30,

w przeciwnym wypadku opłata za posiłek będzie naliczona.

Nie ma możliwości dokonania odpisu za miniony dzień.

INTENDENT STOŁÓWKI
Beata Pasternak