Konkurs Prymasowski

Pn - Pt

Skrzynki e-mail

Szanowni nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie

W najbliższych dniach będą rozsyłane ważne informacje na Wasze służbowe skrzynki e-mail.

Proszę systematycznie sprawdzać skrzynkę odbiorczą. Z uwagi na możliwość zablokowania poczty bardzo proszę o wyczyszczenie służbowych skrzynek mailowych, proszę również pamiętać o usunięciu wiadomości z kosza.

UWAGA ABSOLWENCI

Ważna informacja dla absolwentów ósmych klas

Informuję, że w dniu 31 lipca 2020 r. w sekretariacie Dyrektora szkoły będą do odbioru zaświadczenia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej o egzaminach ósmoklasistów.

Zapraszam uczniów klas ósmych po odbiór zaświadczeń według poniższego harmonogramu:

godzina 9.30 klasa VIII a
godzina 10.30 klasa VIII b
godzina 11.30 klasa VIII c
godzina 12.30 klasa VIII d

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym proszę uczniów o przestrzeganie ww. harmonogramu oraz stosowanie zasad i wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Osoby, które nie odbiorą zaświadczeń w dniu 31 lipca 2020 r. zapraszam po odbiór od 10 sierpnia 2020 r.

mgr Ryszard Pawka

Msza święta

Msza święta dziękczynna za mijający rok szkolny

W najbliższą niedzielę 28 czerwca 2020 r. o godz. 10:30 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za mijający rok szkolny w kościele parafialnym p.w. Św. Urszuli Ledóchowskiej. Zapraszamy wszystkich chętnych. Dla osób, które nie mogą uczestniczyć bezpośrednio, Msza święta będzie transmitowana na żywo. Link do transmisji na stronie Parafii w zakładce transmisja na żywo https://swietaurszula.lublin.pl/

Pismo Ministra Edukacji

MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ
DARIUSZ PIONTKOWSKI

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy i Nauczyciele,
Uczniowie i Rodzice,

wkrótce rozpoczniemy wakacje - oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków. Pod wieloma względami tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy, podobnie jak inny niż poprzednie był rok szkolny 2019/2020. [...]
Cały dokument do pobrania w wersji pdf

Szanowni Państwo Nauczyciele, Rodzice, Drodzy Uczniowie

Obiema rękami podpisuję się pod słowami Pana Ministra Edukacji - Dariusza Piontkowskiego.
Życząc bezpiecznych, spokojnych i zdrowych wakacji mam nadzieję na spotkanie we wrześniu w ławkach szkolnych.

Ryszard Pawka

Konkurs Prymasowski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY
Stefan Kardynał Wyszyński - Prymas Tysiąclecia naszym Patronem

Hasło XX edycji: „(NIE)ZWYCZAJNA ŚWIĘTOŚĆ”

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu literacko-plastycznego o naszym Patronie, Stefanie Kardynale Wyszyńskim – Prymasie Tysiąclecia dobiegła końca. Sytuacja globalnej pandemii i zawieszenie tradycyjnej edukacji przesunęły termin rozstrzygnięcia Konkursu i nie pozwoliły nam spotkać się na uroczystej Gali. W tym szczególnym roku spodziewanej beatyfikacji naszego Patrona nadesłano na konkurs blisko 300 prac z 13 województw, w tym z miast wojewódzkich takich jak Kraków, Wrocław czy Warszawa. Zaproponowane hasło przewodnie „(Nie)zwyczajna świętość” i tematy szczegółowe okazały się interesujące dla wielu uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Koordynatorzy: