Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie

B I P

Niepodległa

Nawigacja

Sekretariat

Sekretariat
Beata Bukowska

Pn 700 - 1600
Wt 700 - 1500
Śr 700 - 1500
Cz 700 - 1500
Pt 700 - 1400

telefon:
81 536 65 40

Kancelaria

Kancelaria
Kamilla Wójcik

Pn - Pt
730 - 1530

telefon:
81 536 65 36

Psycholog

Psycholog szkolny
Hanna Stafaniuk-Bojar

gabinet obok sali nr 15a

Pn 900 - 1330
Wt 1315 - 1700
Śr 1130 - 1700
Cz 1300 - 1600
Pt 815 - 1130

telefon:
81 536 65 43

Niepodległa

Rada Rodziców

* * * Zebranie Rady Rodziców w środę 12.06.2019 o 17:30 * * *

Konkurs Prymasowski

Uroczysta gala rozdania nagród
w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu literacko-plastyczno-multimedialnego
o Patronie naszej Szkoły „Czas to miłość”
W piątek 31 maja br. uroczyście rozstrzygnięto XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu literacko-plastyczno-multimedialnego o Patronie naszej Szkoły „Czas to miłość”. Wielu nagrodzonych i wyróżnionych przybyło wraz ze swoimi nauczycielami bądź rodzicami na galę. Uroczystości rozpoczęło wprowadzenie sztandaru Szkoły i odśpiewanie hymnu. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Ryszard Pawka, serdecznie witając wszystkich zebranych i odczytując list Ks. dr hab. Andrzeja Kicińskiego Prorektora Kul-u skierowanego do zebranych. Tegoroczną galę swoją obecnością zaszczyciło wielu wyjątkowych gości, a wśród nich Pan Wojewoda dr hab. Przemysław Czarnek. Nasz gość w swoim przemówieniu nawiązał do potrzeby przekazywania prawdy o miłości, której oblicze bywa dziś zafałszowane. Do postaci Stefana Wyszyńskiego i Jana Pawła II odwoływał się także w swoim wystąpieniu Wiceprezydent Lublina Pan dr Mariusz Banach, cytując słowa Papieża, że „człowieka można zmierzyć tylko sercem”. Słowo w imieniu Ks. Arcybiskupa Stanisława Budzika do uczestników konkursu skierował również Ks. dr Ryszard Podpora Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Lubelskiej oraz w imieniu Pana Marszałka Jarosława Stawiarskiego Pan Andrzej Figura zastępca Dyrektora Departamentu Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego.
[...]
Koordynatorzy Konkursu
Anna Trzos-Mularczyk i Ewa Ryba

CZYTAJ CAŁOŚĆ


GALERIA FOTO


PLAYLISTA YOUTUBE


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

Dzień Patrona 2019

Obchody Dnia Patrona Szkoły
28 maja to wyjątkowy dzień dla uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pracowników naszej Szkoły - to DZIEŃ PATRONA. 28 maja 1981 roku odszedł do Pana Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński, którego imię nosi nasza Szkoła. Corocznie koniec maja jest okazją do ponownego sięgnięcia do bogatej biografii i myśli naszego wybitnego Patrona.[...]

A. Trzos-Mularczyk

CZYTAJ CAŁOŚĆ


GALERIA FOTO


 

Pielgrzymka

X Ogólnopolska Pielgrzymka ,,Szkół Prymasowskich" na Jasną Górę
"Czas to miłość" - to hasło tegorocznej pielgrzymki, która treścią wpisuje się w obchody ŚWIĘTA PATRONA naszej Szkoły. 15 maja 40 osobowa grupa uczniów pod opieką Pana Dyrektora Ryszarda Pawki, s. Joanny Szcześniak, p. Beaty Bohm-Kinik i p. Anny Trzos-Mularczyk pielgrzymowała do tronu Matki Bożej - tam, gdzie bije serce Polski.
[...]

Beata Böhm-Kinik

CZYTAJ CAŁOŚĆ


GALERIA FOTO


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Do Hymnu!


„Do hymnu”


W piątek 10. maja 2019 r. o godz. 11:00 w naszej szkole odbyły się przesłuchania w ramach II edycji ogólnopolskiego konkursu muzycznego „Do hymnu”. Uczniowie odśpiewali a cappella trzy pieśni hymniczne – Hymn Państwowy, Rotę i Odę do radości.
Było to wyjątkowe wydarzenie w historii szkoły angażujące prawie całą naszą społeczność. Spośród 300 szkół z całej Polski „Pięćdziesiątka” jest jedyną lubelską szkołą biorącą udział w tej edycji konkursu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy w tak wyjątkowy sposób uczcić 101. rocznicę odzyskania niepodległości oraz 15. rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Była to niezwykła lekcja muzyki, historii i patriotyzmu.
Dziękuję moim uczniom za wzorową postawę i piękny śpiew.


Beata Tokarczyk
nauczyciel muzyki przygotowujący uczniów do konkursu

ZOBACZ ZWIASTUN (YouTube)ZOBACZ FILMY Z PRZESŁUCHANIA KONKURSOWEGO (YouTube) 

Wyróżnienia Prezydenta Miasta

Wyróżnienia Prezydenta Miasta


Uprzejmie informujemy, że na stronie Urzędu Miasta Lublin pojawił się artykuł dotyczący funkcjonowania miejskiego programu, którego celem jest promowanie najlepszych uczniów, osiągających bardzo wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy na konkursach i olimpiadach przedmiotowych, artystycznych, interdyscyplinarnych oraz turniejach zawodowych.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią tego artykułu dostępnego pod linkiem:
https://lublin.eu/mieszkancy/edukacja/dla-ucznia/program-wspierania-na-terenie-lublina-edukacji-uzdolnionych-dzieci-i-mlodziezy/
Wygenerowano w sekund: 0.05
304,046 unikalne wizyty