Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie - News
Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie

B I P

Nawigacja

Sekretariat

Sekretariat
Szkoły Podstawowej
Beata Bukowska

Pn 700 - 1600
Wt 700 - 1530
Śr 700 - 1500
Cz 800 - 1500
Pt 730 - 1430

telefon:
81 536 65 40

Sekretariat

Sekretariat
ds. klas gimnazjalnych
Kamilla Wójcik

Pn - Pt
730 - 1530

telefon:
81 536 65 36

Psycholog

Psycholog szkolny
mgr Anna Widz

gabinet obok sali nr 1

Pn 1330 - 1730
Wt 730 - 1300
Śr 1300 - 1630
Cz 730 - 1030
Pt 1030 - 1430

telefon:
81 536 65 29

egzamin próbny

PRÓBNE EGZAMINY GIMNAZJALNE
KLAS II ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH:

21, 22, 23 maja 2018
w godzinach 11 - 14

Obiady

Cena jednego obiadu - 3,80 zł

MAJ 2018 r.
opłata miesięczna ( 19 dni ) - 72,20 zł

CZERWIEC 2018 r.
Opłata miesięczna ( 14 dni ) – 53,20 zł

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na konto szkoły

15 1240 1503 1111 0010 0141 3295

do 8-go każdego miesiąca


W przypadku rezygnacji z obiadów proszę o telefoniczne lub osobiste zgłoszenie do stołówki szkolnej

Przypominam ,że w razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie do stołówki (tel.536-65-22 lub pimp@zs7.lublin.pl) w godzinach 8:00 - 9:00

INTENDENT STOŁÓWKI
Krystyna Olucha

Spotkanie z rodzicami

SPOTKANIA Z RODZICAMI
10 kwietnia (wtorek) – godz. 17:30



szkoła podstawowa klasy IV - VII

Klasa IVa (wych. p. Małgorzata Niedźwiadek) sala nr 1
Klasa IVb (wych. p. Ewa Ryba) sala nr 12
Klasa IVc (wych. p. Anna Góra) sala nr 8 (świetlica)
Klasa IVd (wych. p. Agnieszka Zakrzewska) 11.04.2018 godz.17:30 – sala nr 14
Klasa IVe (wych. p. Katarzyna Michalczuk) sala nr 3
Klasa IVf (wych. p. Magdalena Mecner-Janek) sala nr 5
Klasa IVg (wych. p. Justyna Kierepka) sala nr 2

Klasa Va (wych. p. Beata Ochnicka ) sala nr 33
Klasa Vb (wych. p. Sylwia Moskal) sala nr 11
Klasa Vc (wych. p. Jerzy Świerczewski) 11.04.2018 godz.17:00 – sala nr 6
Klasa Vd (wych. p. Weronika Sztorc) sala nr 9

Klasa VIa (wych. p. Krzysztof Gocłowski) sala nr 18
Klasa VIb (wych. p. Małgorzata Wiślicka) sala nr 14
Klasa VIc (wych. p. Teresa Bicka) sala nr 13
Klasa VId (wych. p. Magdalena Migdał-Jarosz) sala nr 12a

Klasa VIIa (wych. p. Aneta Jaworska) 11.04.2018 godz.17:00 – sala nr 12
Klasa VIIb (wych. p. Ewa Zięba) sala nr 23
Klasa VIIc (wych. p. Jolanta Sawa) sala nr 10
Klasa VIId (wych. p. Anna Trochimowicz) 11.04.2018 godz.17:30 – sala nr 12a

klasy gimnazjalne II - III

Klasa IIA (wych. p. Dorota Janowska) sala nr 16
Klasa IIB (wych. p. Aneta Rydzoń) sala nr 24
Klasa IIC (wych. p. Lusine Grigoryan-Górska) sala nr 6
Klasa IID (wych. p. Halina Nowicka) sala nr 20a
Klasa IIE (wych. p. Maria Brodowska) sala nr 22a
Klasa IIF (wych. p. Monika Hryniewiecka) sala nr 4

Klasa IIIA (wych. p. Bożena Fitzerman) sala nr 20
Klasa IIIB (wych. p. Jolanta Przewęda) sala nr 17
Klasa IIIC (wych. p. Adam Aleksandrowicz) sala nr 21
Klasa IIID (wych. p. Agnieszka Lenarczyk) sala nr 19
Klasa IIIE (wych. p. Iwona Rzymowska-Hołysz) sala nr 22
Klasa IIIF (wych. p. Małgorzata Molas) 11.04.2018 godz.17:40 – sala nr 15


Wygenerowano w sekund: 0.04
179,239 unikalne wizyty