Dyskoteka karnawałowa

Samorząd UczniowskiPoniżej przedstawiamy regulamin zabawy szkolnej:

Dyskoteka odbędzie się 24 stycznia 2019 r. (czwartek) i potrwa od godz. 17:30 do 19:30.

1. Zabawa szkolna zwana też dyskoteką jest integralną formą działalności wychowawczej szkoły, dlatego uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu szkoły oraz zasad bezpieczeństwa związanych z organizacją imprez masowych.

2. Dyskoteka szkolna zaplanowana przez SU, zaakceptowana przez dyrekcję i ogłoszona odpowiednio wcześniej, przeznaczona jest wyłącznie dla młodzieży uczącej się w naszej szkole (dla wyznaczonych i zaproszonych klas).

3. Organizacją dyskoteki zajmuje się Samorząd Uczniowski (w skrócie SU) we współpracy z samorządami klasowymi.

4. Wymaga się, aby przynajmniej 6 uprawnionych opiekunów (nauczycieli lub innych odpowiedzialnych osób dorosłych), sprawowało opiekę podczas dyskoteki.

5. Do dyspozycji uczestników zabawy szkolnej przeznaczony jest tzw. łącznik - główny hall (jako sala taneczna) i szatnia klas starszych.

6. Przewodniczący wszystkich klas zobowiązani są dostarczyć listy uczniów idących na dyskotekę na dwa dni przed dyskoteką do Opiekuna Samorządu (bezpośrednio, lub za pośrednictwem Samorządu Uczniowskiego).

7. Zgody rodziców/prawnych opiekunów na udział dziecka w zabawie powinny być dostarczone na dyskotece lub wcześniej opiekunowi SU (bezpośrednio, lub za pośrednictwem SU - stosowne zgody umieszczone są w załączeniu - na stronie internetowej naszej szkoły lub bezpośrednio u przewodniczącego SU i opiekuna SU).

8. Po zakończonej dyskotece uczniowie powinni być odbierani przez rodziców. Uczeń może wyjść sam z dyskoteki tylko jeśli posiada pisemną zgodę rodziców na jego samodzielny powrót do domu (w przeciwnym wypadku osoby sprawujące opiekę będą zmuszone wzywać rodziców/opiekunów prawnych telefoniczne bądź też podjąć inne kroki w celu przekazania dziecka rodzicom/opiekunom prawnym).

9. Uczniowie wpuszczani będą do godz. 18:00. Jeżeli ktoś, z jakiegoś powodu, nie może przyjść przed godz. 18:00, powinien wcześniej skonsultować się z Samorządem Uczniowskim lub opiekunem SU (po godzinie 18:00 ze względów bezpieczeństwa zabronione jest samowolne wchodzenie i opuszczanie budynku szkoły i wychodzenie poza teren szkoły, może to skutkować przerwaniem i natychmiastowym zakończeniem dyskoteki przez organizatora).

Załącznik do Regulaminu dyskoteki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 50 w Lublinie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia oraz klas gimnazjalnych:

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w zabawie szkolnej (wzór).

Wyrażam zgodę, na udział mojej córki / mojego syna …………………………….………….,
w dyskotece, która odbędzie się w dniu 24 stycznia (czwartek) 2019r. w Szkole Podstawowej nr 50 w Lublinie.
Zapoznałem/am się z regulaminem dyskoteki .
Poniżej proszę zaznaczyć właściwą decyzję krzyżykiem po lewej stronie

Wyrażam zgodę na samodzielny powrót córki/syna z dyskoteki.

Zobowiązuję się do osobistego odbioru córki/syna z dyskoteki.

………………………………………………..
podpis rodzica/opiekuna