Edukacja wczesnoszkolna
KONSULTACJE NAUCZYCIELI
Klasa |
Wychowawca |
|
I a |
p. Jolanta Wankiewicz |
Środa, 7.45 – 8.15, pokój nauczycielski |
I b |
p. Iza Kiryluk |
Wtorek, 15.45 – 16.15, filia SP 50 |
I c |
p. Teresa Hostman |
Czwartek, 11.50 – 12.20, pokój nauczycielski |
I d |
p. Agnieszka Bonecka |
Wtorek, 13.20 – 13.50, pokój nauczycielski |
I e |
p. Anna Kowalik |
Wtorek, 16.35 – 17.05, s. 2 |
I f |
p. Agnieszka Wiak |
Poniedziałek, 12.15 – 12.45, pokój nauczycielski |
II a |
p. Alicja Józenko |
Czwartek, godz.14.15 - 14.45, s.2, filia SP 50 |
II b |
p. |
Wtorek, godz. 14.15 - 14.45, s.1, filia Sp 50 |
II c |
p. Agnieszka Zglińska |
Piątek, godz. 15.45 - 16.15, s.3 |
II d |
p. Liliana Żołyniak–Maińska |
Wtorek, godz. 15.00 - 15.30, |
III a |
p. Beata |
Czwartek, godz. 11.15 - 11.45, pokój nauczycielski |
III b |
p. Barbara Zwolakiewicz |
Piątek, godz. 14.55 -15.25, s. 9 |
III c |
p. Agnieszka Kanar |
Piątek, godz. 8.20 - 8.50, pokój nauczycielski |
III d |
p. Maria Lipa |
Poniedziałek, godz. 16:40-17:10, s.1 |
III e |
p. Jolanta Wójtowicz |
Środa, 13.20 – 13.50, pokój nauczycielski |
III f |
p. Wiesław Bednarczyk |
Środa, godz. 15:00-15.30, pb |
III g |
p. Elżbieta Korzeniowska |
Piątek, godz. 15:50-16:20, pb |
III h |
p. Maria Węgorska |
Poniedziałek, godz. 16:40-17:10, pb |
III i |
p. |
Wtorek, godz. 15.10 – 15.40, pb |
Pozostali nauczyciele uczący w klasach I – III
język angielski
Imię i nazwisko |
|
Aneta Jaworska |
Poniedziałek, godz. 8.20 – 8.50, pokój nauczycielski |
|
Czwartek, godz. 14.10 – 14.40, pokój nauczycielski |
Weronika Sztorc |
Wtorek, godz. 8.15 – 8.45, pokój nauczycielski |
Anna Trochimowicz |
Czwartek, godz. 13.30 – 14.00, pokój nauczycielski |
religia
Imię i nazwisko |
|
S. Magdalena Sitkowska |
Wtorek, godz. 16.35 – 17.05, pokój nauczycielski |
Ks. Wojciech Lisiecki |
Czwartek, godz. 9.15 – 9.45, pokój nauczycielski |
Paweł Sokołowski |
Środa, godz. 12.15 – 12.45, pokój nauczycielski |
Anna Trzos Mularczyk |
Wtorek, godz. 8.35 – 9.05, pokój nauczycielski |
basen - lekcje pływania
Imię i nazwisko |
|
Katarzyna Gromaszek |
Wtorek, godz. 16.30 – 17.00, pływalnia – pokój nr 10 |
Martyna Woźniak |
Czwartek, godz. 15.00 – 15.30, pływalnia – pokój nr 10 |
muzyka w kl. 2
Imię i nazwisko |
|
|
gabinet wicedyrektora, godz. dyżurów |