HARMONOGRAM
konsultacji nauczycieli
w roku szkolnym 2017/18 (II semestr)
IMIĘ I NAZWISKO |
PRZEDMIOT |
DATA |
MIEJSCE |
Adam Aleksandrowicz |
język angielski |
środa 14:55 – 15:25 |
pokój n-lski |
Teresa Bicka |
matematyka |
poniedziałek 10:10 – 10:55 |
pokój n-lski |
Andrzej Błaszczyk |
informatyka |
czwartek 7:30 – 8:00 |
pokój n-lski |
|
przyroda |
poniedziałek 8:30 – 9:00 |
zaplecze s. 11 |
Beata Bőhm-Kinik |
religia |
czwartek 11:20 – 11:50 |
pokój n-lski |
Maria Brodowska |
matematyka |
środa 15:50 – 16:20 |
pokój n-lski |
Małgorzata Brudzińska |
wychowanie fizyczne |
poniedziałek 8:20 – 9:05 |
pokój n-lski w-f |
|
wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa |
środa 6:50 – 7:20 |
pokój n-lski |
Norbert Dworak |
wychowanie do życia w rodzinie, |
piątek 9:15 – 9:45 |
pokój n-lski |
Bożena Fitzerman |
chemia, matematyka |
wtorek 14:05 – 14:35 |
pokój n-lski |
Renata Furtak |
geografia |
czwartek 8:15 – 8:45 |
pokój n-lski |
Barbara Gabryszewska |
fizyka |
wtorek, czwartek 7:00 – 7:30 |
sala 24 |
Izabella Gawarecka |
język polski, etyka |
po lekcjach oprócz piątków |
sala 15 |
Jolanta Gawrylak |
matematyka |
środa 7:45 – 8:15 |
pokój n-lski |
Krzysztof Gocłowski |
historia |
czwartek 14:10 – 14:55 |
pokój n-lski |
Anna Góra |
język angielski |
piątek 9:05 – 9:35 |
pokój n-lski |
Lusine Grigoryan-Gurska |
język angielski |
wtorek 15:00 – 15:30 |
pokój n-lski |
Katarzyna Gromaszek |
wychowanie fizyczne (pływanie) |
wtorek 16:30 – 17:00 |
pokój n-lski na pływalni |
Monika Hryniewiecka |
język angielski |
wtorek 8:20 – 8:50 |
pokój n-lski |
Mirosław Hułas |
wychowanie fizyczne |
czwartek 12:00 – 12:30 |
pokój n-lski w-f |
Anna Iwaniak |
matematyka |
piątek 7:45 – 8:15 |
pokój n-lski |
|
język angielski |
środa 8:40 – 9:10 |
pokój n-lski |
Aneta Jaworska |
język angielski |
poniedziałek 8:20 – 9:05 |
pokój n-lski |
Henryk Krzysztof Kawka |
informatyka |
===== |
pokój n-lski |
Justyna Kierepka |
język polski |
poniedziałek 7:45 – 8:15 |
pokój n-lski |
Jolanta Kociuba |
chemia |
środa 6:50 – 7:20 |
sala 24 |
Agnieszka Lenarczyk |
język niemiecki |
piątek 7:00 – 7:30 |
pokój n-lski |
ks. Wojciech Lisiecki |
religia |
czwartek 9:15 – 9:45 |
pokój n-lski |
Magdalena Mecner-Janek |
historia, wiedza o społeczeństwie |
piątek 15:45 – 16:15 |
pokój n-lski |
|
język polski |
piątek 8:30 – 9:00 |
pokój n-lski |
Jolanta Migdał |
język polski |
środa 6:50 – 7:20 |
pokój n-lski |
Magdalena Migdał-Jarosz |
język angielski |
poniedziałek 7:00 – 7:30 |
pokój n-lski |
Małgorzata Minczenko |
wychowanie fizyczne |
wtorek 7:30 – 8:15 |
pokój n-lski w-f |
Małgorzata Molas |
wychowanie fizyczne |
piątek 15:00 – 15:30 |
pokój n-lski w-f |
Sylwia Moskal |
przyroda |
środa 16:40 – 17:10 |
pokój n-lski |
ks. Paweł Moskwiak |
religia |
środa 12:15 – 13:00 |
pokój n-lski |
Małgorzata Niedźwiadek |
język polski |
wtorek 9:15 – 9:45 |
pokój n-lski |
|
język niemiecki |
piątek 14:10 – 14:40 |
pokój n-lski |
Beata Ochnicka |
informatyka, technika |
wtorek 7:45 – 8:15 |
pokój n-lski |
Renata Parol-Paszko |
język niemiecki |
poniedziałek 14:05 – 14:35 |
pokój n-lski |
|
wychowanie fizyczne |
piątek 10:10 – 10:55 |
pokój n-lski w-f |
Elżbieta Pogorzelec |
język polski |
poniedziałek 14:10 – 14:40 |
pokój n-lski |
Jolanta Przewęda |
matematyka |
czwartek 15:00 – 15:30 |
pokój n-lski |
Ewa Ryba |
język polski |
środa 11:10 – 11:50 |
pokój n-lski |
Aneta Rydzoń |
chemia |
poniedziałek 14:10 – 14:40 |
pokój n-lski |
Iwona Rzymowska-Hołysz |
język niemiecki |
piątek 15:05 – 15:35 |
pokój n-lski |
|
język angielski |
piątek 9:15 – 10:00 |
pokój n-lski |
Grzegorz Sawiarski |
wychowanie fizyczne |
wtorek 13:00 – 13:30 |
pokój n-lski w-f |
s. |
religia |
wtorek 16:35 – 17:05 |
pokój n-lski |
Barbara Sławek |
język angielski |
środa 14:55 – 15:25 |
sala 25 |
Sławomir Smyl |
wychowanie fizyczne |
wtorek 10:10 – 10:55 |
pokój n-lski w-f |
Paweł Sokołowski |
religia |
środa 12:15 – 12:45 |
pokój n-lski |
Bogdan Srzedziński |
wychowanie fizyczne (pływanie) |
piątek 9:15 – 10:00 |
pokój n-lski na pływalni |
Aneta Stanuch |
plastyka, zajęcia artystyczne |
wtorek 8:20 – 9:00 |
pokój n-lski |
|
język angielski |
czwartek 14:10 – 14:40 |
pokój n-lski |
Wojciech Suwała |
wychowanie fizyczne |
poniedziałek 16:30 – 17:00 |
pokój n-lski w-f |
Weronika Sztorc |
język angielski |
wtorek 8:15 – 8:45 |
pokój n-lski |
Jerzy Świerczewski |
wychowanie fizyczne, technika |
środa 14:55 – 15:35 |
pokój n-lski w-f |
Beata Tokarczyk |
muzyka, zajęcia artystyczne |
wtorek 8:30 – 9:00 |
pokój n-lski |
Anna Trzos-Mularczyk |
religia |
wtorek 8:35 – 9:05 |
pokój n-lski |
Anna Trochimowicz |
język angielski |
wtorek 9:15 – 9:45 |
pokój n-lski |
Katarzyna Warchocka |
język angielski |
wtorek 12:15 – 13:00 |
pokój n-lski |
Małgorzata Wiślicka |
język polski |
wtorek 8:20 – 9:05 |
pokój n-lski |
Katarzyna Wojtyła |
wychowanie fizyczne |
środa 13:20 – 14:00 |
pokój n-lski w-f |
Martyna Woźniak |
wychowanie fizyczne (pływanie) |
czwartek 15:00 – 15:30 |
pokój n-lski na pływalni |
Agnieszka Zakrzewska |
język polski |
piątek 8:35 – 9:05 |
pokój n-lski |
Anna Zielińska |
biologia |
czwartek 15:00 – 15:30 |
sala 23 |
Mirosław Zieliński |
informatyka, technika |
piątek 15:50 – 16:20 |
pokój n-lski |
Ewa Zięba |
fizyka |
poniedziałek 9:15 – 10:00 |
pokój n-lski |
Dariusz Żoliński |
wychowanie fizyczne |
środa 14:05 – 14:50 |
pokój n-lski w-f |