Wycieczka integracyjna klas 1

TurystykaW miniony czwartek ( 29.09 ) odbył się wyjazd, który miał na celu pomóc pierwszakom poznać się. Nasi nowi uczniowie integrowali się w Wysokiem niedaleko Lublina. Organizatorzy zadbali aby nikomu nie doskwierała nuda. Zaplanowali wiele ciekawych konkursów takich jak: skakanie na gumowych piłkach, przez opony czy podawanie jajka w parach. Ponieważ pierwszoklasiści wkładali w nie dużo zapału i serca dostali fajne nagrody. Jednymi z atrakcji było również skakanie na trampolinie i gra w siatkówkę, ale najwięcej emocji dostarczyło strzelanie z łuku i pistoletu. Po wielu godzinach dobrej ale wyczerpującej zabawy nadszedł czas na rozmowę, odpoczynek i posiłek w postaci smażonych kiełbasek przy ognisku. Każdemu bardzo się podobało, o czym świadczą pozytywne recenzje pierwszaków. Mamy nadzieję, że wycieczka pomogła im się zintegrować i przez następne 3 lata będą żyć ze sobą w zgodzie oraz będą się wzajemnie wspierać czego życzymy im z całego serca! ;)