Laureaci konkursów przedmiotowych KO

NewsyZ ogromną radością informujemy, iż uczniowie naszego gimnazjum odnieśli ogromny sukces i zostali laureatami konkursów przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty z języków niemieckiego i angielskiego. Ten sukces otwiera laureatom drzwi do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w Polsce.

Serdecznie gratulujemy uczniowi klasy 3 c Szymonowi Kołodziejczykowi, uczennicy klasy 3 d Bogumile Kwiatkowskiej - laureatom Konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego oraz uczniowi klasy 3 d Grzegorzowi Rozdzialikowi - laureatowi Konkursu przedmiotowego z języka angielskiego.

Uczennica klasy 3 b Magdalena Sady przygotowywana przez panią Agnieszkę Lenarczyk została finalistką Konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego.

Słowa podziękowania kierujemy do nauczycielek przygotowujących uczniów do ww konkursów pań Magdaleny Migdał - Jarosz (język angielski), Iwony Rzymowskiej - Hołysz (język niemiecki) oraz Agnieszki Lenarczyk (język niemiecki).