Dzień Otwartych Drzwi

NewsyWe wtorek 30 marca 2010 r. rozpoczęliśmy Dzień Otwartych Drzwi w Gimnazjum nr 24 w Lublinie od spotkania na sali gimnastycznej, na którym pan dyrektor Ryszard Pawka poinformował o ofercie edukacyjnej dla kandydatów do klas pierwszych gimnazjum (o tym w zakładce "O szkole"). Potem była część artystyczna, w ramach której wystąpili:
  • Szkolne Koło Teatralne "Fanaberie" z przedstawieniem pt."Krótkie historie miłosne",
  • Uczniowie klasy 3E z przedstawieniem w języku niemieckim pt. "Czerwony Kapturek",
  • Uczniowie klasy 2A z przedstawieniem w języku angielskim pt. "Sleeping Beauty",
  • Maciej Kuranc uczeń klasy 2B z partnerką w tańcach standardowych.
Następnie goście zapoznali się z bazą dydaktyczną Gimnazjum nr 24 w Lublinie. Oprowadzani przez uczniów naszego gimnazjum uczniowie klas szóstych wraz z rodzicami oglądali przygotowane przez uczniów wystawy i prezentacje na różne tematy, pokazy: biologiczne, chemiczne, fizyczne i komputerowe.
Goście mogli także wziąć udział w konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii, ułożyć tangram, obejrzeć scenkę w języku niemieckim pt. "Stonoga", poznać podstawy trudnej sztuki origami, skosztować świeżo zaparzonej herbaty angielskiej i poczytać dedykowany im specjalny numer gazetki szkolnej "Siódemka".
Z opinii uzyskanych na "gorąco" naszym gościom wszystko bardzo się podobało.
Zapraszamy do Gimnazjum nr 24 w Lublinie!