Z WIZYTĄ W BETANII

Newsy13 czerwca młodzież naszego gimnazjum odwiedziła mieszkańców Domu Opieki Społecznej Betania, gdzie obchodzony był Dzień Seniora. Członkinie wolontariatu pod opieką pani Magdaleny Mecner - Janek przygotowały na tę okazję prezentację multimedialną dotyczącą współpracy Zespołu Szkół nr 7 w Lublinie i Betanii. Uczniowie klasy III d przedstawili scenkę mitologiczną pt. Sąd Parysa. Nie zabrakło uroczystych chwil, podczas których Dyrekcja Domu Opieki Społecznej wręczyła wolontariuszom dyplomy w podziękowaniu za serdeczność okazywaną starszym osobom. Ukoronowaniem obchodów Dnia Seniora był piknik, podczas którego można było spróbować pachnącej pieczonej kiełbaski; a młodzież puściła się w tany wraz z mieszkańcami Betanii w rytm znanych melodii.