Gala laureatów

18 czerwca 2014 r. w Zespole Szkół nr 5 Prezydent Krzysztof Żuk spotkał się z uczniami szkół gimnazjalnych – laureatami konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego i ogólnopolskich konkursów tematycznych. Tegorocznym zwycięzcom wręczono nagrody książkowe i dyplomy oraz przyznano jednorazowe stypendia.

Nasze gimnazjum znalazło się wśród trzech szkół publicznych, których uczniowie uzyskali największą liczbę tytułów laureatów i finalistów. Z uroczystości wróciliśmy z pucharem Prezydenta Miasta Lublin za wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2013/2014.

Uczniowie nagrodzeni z naszego gimnazjum to:
  1. Radosław Jawor (3b) – laureat olimpiady z języka hiszpańskiego,
  2. Justyna Seebörger (1a) – laureatka olimpiady z języka niemieckiego,
  3. Kinga Wołącewicz (3e) – laureatka olimpiady z języka niemieckiego,
  4. Alicja Hołowiecka (3e) – laureatka olimpiady z języka polskiego,
  5. Dorota Pieczonka (3d) – laureatka olimpiady z języka polskiego,
  6. Michał Jaskuła (3b) – laureat olimpiady z chemii,
  7. Magdalena Zych (3b) – laureatka olimpiady z matematyki,
  8. Ernest Szypuła (3b) – laureat olimpiady z matematyki,
  9. Piotr Borowski (3b) – laureat olimpiady z matematyki oraz finalista VIII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów,
  10. Fryderyk Sucharczuk (3b) – laureat VIII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów,
  11. Krzysztof Łukasik (3b) – finalista VIII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów,
  12. Wojciech Kłopotek (2b) – finalista VIII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów.

Gratulujemy laureatom i finalistom, rodzicom i nauczycielom !!!