WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA !!!

Newsy7 grudnia do naszej szkoły zawitał niezwykły gość ŚWIĘTY MIKOŁAJ.
Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość spotkać go osobiście, gdy w towarzystwie wesołych Elfów i przemiłych Śnieżynek spacerował po korytarzu i odwiedzał klasy. Dzieci z klas młodszych podziękowały Mikołajowi za podarunki śpiewem i recytacją wierszy. Ta szczególna wizyta skłaniała wszystkich do uśmiechu, wspólnych zabaw, ciekawych rozmów. Była niepowtarzalną okazją do uzyskania odpowiedzi na nurtujące dzieci pytania dotyczące Naszych Gości.
Bardzo dziękujemy Ekipie Pomocników Świętego Mikołaja, która była zasilana przez uczniów klasy I F Gimnazjum nr 24 w składzie:

- KRZYSZTOF BOROWSKI - Święty Mikołaj
- BARTŁOMIEJ FIK - pomocnik Świętego Mikołaja
- WERONIKA TARKOWSKA - Śnieżynka
- JOANNA KLICZKA - Śnieżynka
- PAWEŁ BOCZKOWSKI - Elf
- JAKUB LESZCZYŃSKI -Elf

Ponadto podziękowania dla Rodziców uczniów i Pracowników szkoły, którzy przygotowali i koordynowali pobyt Szanownych Gości. Dziękujemy też Panu Janowi, który wspomagał Świętego Mikołaja i zajął się konserwacją sani oraz dzielnie dokarmiał czekające na dachu szkoły renifery :)

Opiekunowie:
Anna Malik