Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych

NewsyMiło nam poinformować, że uczniowie naszego Gimnazjum, Jakub Suszyński i Piotr Wnuczek z klasy 2B zajęli drugie miejsce w Eliminacjach Regionalnych „V Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych”, które przeprowadzono 12 marca 2016r. w Piasecznie.

Tym samym zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się 2 kwietnia 2016r. w Piasecznie.
Drugi zespół w składzie Eryk Krawczyk, Krzysztof Wołącewicz (kl 3E) oraz Paweł Krzeczowski (kl 3B) zajął szóste miejsce, co przy czterdziestu zespołach startujących w odpowiedniej konkurencji i kategorii wiekowej jest bardzo dobrym wynikiem.

To już drugi start naszych uczniów. W grudniu wystartowaliśmy debiutancko w "IV Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wiatrowych".

Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawował p. Mirosław Zieliński jako n-l Zajęć technicznych.