PROJEKT EDUKACYJNY "PATRONI NASZYCH ULIC"

HumaniściW bieżącym roku szkolnym nasze gimnazjum przystąpiło do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej IPN "Patroni naszych ulic". Celem projektu jest przekazywanie mieszkańcom Lublina broszur edukacyjnych na temat patrona ich ulicy. 22 marca uczennice klasy II a Karolina Guz, Izabela Kotłowska, Katarzyna Kozak oraz Klaudia Maszkiewicz pod opieką pana Norberta Dworaka dostarczyły broszury mieszkańcom ulicy Janusza Korczaka. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy w niej uczestniczyć. Koordynatorami projektu na terenie szkoły jest pani Iwona Wąsik oraz pani Małgorzata Kocyła-Sobiesiak. Niedługo kolejny etap realizacji projektu. Serdecznie zapraszamy !!!