"Polska-Nasza Niepodległa. 1050 lat od Chrztu Polski- 1050 lat Dziejów Narodu i Państwa Polskiego"

Humaniści8 kwietnia w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku odbyła się gala finałowa III edycji ogólnopolskiego konkursu „Polska… Nasza Niepodległa. 1050 lat od Chrztu Polski - 1050 lat Dziejów Narodu i Państwa Polskiego”. Do konkursu zgłoszono 341 prac z całej Polski. Miło nam poinformować, że najliczniejszą grupę laureatów w tym konkursie stanowili uczniowie naszego gimnazjum. Wśród zwycięzców i wyróżnionych znaleźli się:

Sandra Jurek z klasy III d – I miejsce (kategoria plakat)
Kajetan Nowakowski z klasy II b – II miejsce (kategoria album/kolaż)
Paweł Cech i Mateusz Bielec z klasy III b – III miejsce (kategoria album/kolaż)
Agata Salamucha z klasy III c - wyróżnienie (kategoria album/ kolaż)

Podczas uroczystości naszą szkołę reprezentowała pani Iwona Wąsik – opiekun laureatów oraz Agata Salamucha z klasy III c. Wszyscy uczniowie wyróżnieni w konkursie otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Laureatom, którzy nie mogli uczestniczyć w gali finałowej, nagrody wręczyła na terenie szkoły pani dyrektor Marzena Łuszczyńska- Tytłak. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu tajemnic historii 