WOLONTARIAT BIEGOWY SP50 !!!

WolontariatDnia 05 kwietnia 2018r. w Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie, odbyło się pakowanie pakietów startowych, na rzecz niedzielnego maratonu pt. " Czwarta Dycha do Maratonu" .
08 kwietnia 2018r. nasi Kochani wolontariusze z SP 50 w Lublinie uczestniczyli w przygotowaniach i organizacji Biegów Dzieci i Młodzieży oraz pomagali maratończykom na trasie biegu przy punktach z wodą, jak również w strefie start - meta.
Bieg odbył się nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, gdzie 1552 biegaczy pokonało dystans 10-kilometrów , w tym nasza Oliwia Stasiewicz z kl. III B oraz absolwent G24 Maciej Kuranc :)
WIELKIE GRATULACJE dla zawodników i tak potrzebnych wolontariuszy !!!

Wolontariusze SP 50:
- URSZULA MALINOWSKA -3A
- ADAM POLAŃSKI -3A
- OLIWIA STASIEWICZ- 3B
- FRANCISZEK KAJDZIK -3B
- TOMASZ MALINOWSKI-3B
- PAWEŁ GUZOWSKI -3B
- JAKUB DZIKOWSKI -3B
- KAROL MACHOWSKI - 3B
- ŁUKASZ NOWACZYŃSKI -3B
- MACIEJ WĘGIER -3B
- EMILIA MAJEWSKA -3B
- MARTYNA WÓJCIK -3B
- WERONIKA MAZUREK -3B
- ZUZANNA OSIOR -3D
- KAROLINA ŁUKASZEWSKA -3E
- PAWEŁ BOCZKOWSKI-3F

Zapraszam wolontariuszy do pomocy przy głównym 6 Maratonie Lubelskim , który odbędzie się 13 maja 2018r.

Opiekun i wolontariusz:
-mgr Małgorzata Molas