Dzień Otwartych Drzwi

Newsy
Jak co roku w naszej szkole był zorganizowany Dzień Otwartych Drzwi. Nasz szkolny Zespół - "No Name" przywitał gości. Następnie uczniowie gimnazjum oprowadzili gości po szkole. Zaprezentowali prezentacje z języka niemieckiego i angielskiego. W sali informatycznej można było zobaczyć galerię fotografii dotyczącą wydarzeń z zeszłego roku oraz zapoznać się z programami, jakimi dysponuje nasza szkoła. Odbyły się także pokazy fizyczno-chemiczne, a w sali biologicznej uczniowie przedstawiali ciekawe doświadczenia i ciekawostki o świecie roślin i zwierząt. W sali geograficznej zaprezentowano wystawę o skałach i minerałach Polski. Każdy mógł spróbować swoich sił w robieniu ozdób z orgiami w sali matematycznej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.