Konkurs Prymasowski

Wszystkie podręczniki wydało Wydawnictwo GAUDIUM

Klasa I szkoły podstawowej

Tytuł podręcznika: BÓG NASZYM OJCEM – Redaktor: ks. Piotr Goliszek,

Podręcznik nr AZ-11-01/18-LU-3/20 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy I szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania numer AZ-1-01/18.

Poradnik metodyczny do nauczania religii rzymskokatolickiej według podręcznika nr AZ-11-01/18-LU-3/20, zgodnego z programem nauczania nr AZ-1-01/18.

Klasa II szkoły podstawowej

Tytuł podręcznika: BÓG DAJE NAM JEZUSA – Redaktor: ks. Piotr Goliszek

Podręcznik (Część 1 i 2) do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy II szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania numer AZ-1-01/18.

Poradnik metodyczny do nauczania religii rzymskokatolickiej według podręcznika zgodnego z programem nauczania nr AZ-1-01/18.

Klasa III szkoły podstawowej

Tytuł podręcznika: JEZUS PRZYCHODZI DO NAS – Redaktor: ks. Piotr Goliszek

Podręcznik (Część 1 i 2) do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy III szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania numer AZ-1-01/18.

Poradnik metodyczny do nauczania religii rzymskokatolickiej zgodny z programem nauczania nr AZ-1-01/18.

Klasa IV szkoły podstawowej

Tytuł podręcznika: CHCĘ ŻYĆ Z JEZUSEM – Redaktor: ks. Piotr Goliszek

Podręcznik Chcę żyć z Jezusem do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy IV szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania nr AZ-1-01/18.

Karty pracy Chcę żyć z Jezusem do podręcznika dla klasy IV szkoły podstawowej do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, zgodne z programem nauczania nr AZ-1-01/18.

Poradnik metodyczny Chcę żyć z Jezusem do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie IV szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania nr AZ-1-01/18.

Klasa V szkoły podstawowej

Tytuł podręcznika – BÓG POSZUKUJE CZŁOWIEKA – Redaktor: ks. Waldemar Janiga

Podręcznik nr AZ-21-01/18-LU-2/20 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy V szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania numer AZ-2-01/18.

Poradnik metodyczny do nauczania religii rzymskokatolickiej według podręcznika nr AZ-21-01/18-LU-2/20, zgodnego z programem nauczania nr AZ-2-01/18.

Karty pracy do podręcznika dla klasy V szkoły podstawowej do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, może być stosowany jako pomoc uzupełniająca do podręcznika nr AZ-21-01/18-LU-2/20.

Klasa VI szkoły podstawowej

Tytuł podręcznika – JEZUS CHRYSTUS NAS ZBAWIA – Redaktor: ks. Waldemar Janiga

Podręcznik do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy VI szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania numer AZ-2-01/18.

Poradnik metodyczny do nauczania religii rzymskokatolickiej według podręcznika, zgodnego z programem nauczania nr AZ-2-01/18.

Karty pracy do podręcznika dla klasy VI szkoły podstawowej do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, może być stosowany jako pomoc uzupełniająca do podręcznika.

Klasa VII szkoły podstawowej

Tytuł podręcznika – BÓG WSKAZUJE NAM DROGĘ – Redaktor: ks. Waldemar Janiga

Podręcznik do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy VII szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania numer AZ-2-01/18.

Poradnik metodyczny do nauczania religii rzymskokatolickiej zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18.

Karty pracy do podręcznika dla klasy VII szkoły podstawowej do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, może być stosowany jako pomoc uzupełniająca do podręcznika.

Klasa VIII szkoły podstawowej

Numer programu: AZ-2-01/18
Tytuł podręcznika – MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO PRZEMIENIAMY ŚWIAT – Redaktor: ks. Waldemar Janiga

Podręcznik Mocą Ducha Świętego przemieniamy świat do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy VIII szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18.

Karty pracy Mocą Ducha Świętego przemieniamy świat do podręcznika dla klasy VIII szkoły podstawowej do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, zgodne z programem nauczania nr AZ-2-01/18.

Poradnik metodyczny Mocą Ducha Świętego przemieniamy świat do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie VIII szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18.