Spełnienia wszystkich marzeń,
zadowolenia z siebie,
radości życiowej
i aby każdy kolejny dzień
był Dniem Kobiet
życzę Wam .... wspaniałe,
niepowtarzalne Panie!

Niech życzenia te płyną do wszystkich kobiet - Pań Dyrektorek, Wychowawczyń, Nauczycielek i innych Pań pracujących w naszej szkole; do Mam i Babć posyłających do nas swoje pociechy i do najmłodszych kobietek - naszych uczennic.

Życzy Ryszard Pawka - Dyrektor Szkoły

FINALIŚCI OLIMPIADY POLONISTYCZNEJ

Dorota Pieczonka z kl. III d oraz Alicja Hołowiecka z kl. III e są finalistkami tegorocznej olimpiady polonistycznej. Trzymamy kciuki!

LAUREACI KONKURSU "SPRZĄCZKI I GUZIKI Z ORZEŁKIEM ZE RDZY"

Uczniowie naszego gimnazjum: Karolina Woźniak, Aleksandra Paczyńska oraz Aleksandra Żywicka zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu historycznego "Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy" Katyń 73 lata po zbrodni." Cieszymy się z wrażliwości naszej młodzieży i gratulujemy sukcesu.

WOJEWÓDZKI FESTIWAL SŁOWA I OBRAZU

Weronika Misztal z klasy IIb została laureatem Wojewódzkiego Festiwalu Słowa i Obrazu. Uczennica wystąpiła w kategorii recytatorskiej, prezentując wiersze Poetów Niepokornych. Serdeczne gratulacje!

LAUREACI X WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

Miło nam poinformować, że dwoje naszych uczniów zostało laureatami X Wojewódzkiego Konkursu Literackiego organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.
Nagrody za prace związane z tematem "Drobne gesty - wielkie sprawy" otrzymują Weronika Prażmo z klasy Ie oraz Kacper Różycki z klasy IIb.
Laureatom gratulujemy i zachęcamy do podejmowania kolejnych prób literackich.

CENNIK - PŁYWALNIA

KARNET WIELORAZOWY

Karnet: 121 zł
(w okresie od 3 lutego do 18 kwietnia - 11 wejść)

Karnet - dzieci i młodzież w wieku szkolnym: 99 zł
(w okresie od 3 lutego do 18 kwietnia - 11 wejść)

UWAGA!!! Karnet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym za okazaniem stosownej legitymacji.

REZERWACJA I WYNAJEM PŁYWALNI

Cały basen: (45 min) 400,00 zł

1 tor basenu sportowego (45 min) 100,00 zł

Godziny otwarcia pływalni:

Poniedziałek – Piątek
wejścia indywidualne zgodnie z grafikiem rezerwacji
ostatnie wejście dla kileintów indywidualnych o 20:45

Sobota – Niedziela
wejścia indywidualne zgodnie z grafikiem rezerwacji
ostatnie wejście dla klientów indywidualnych o 20:45

Do dyspozycji klientów pływalni są 3 szatnie (męska, damska, oraz dla osób niepełnosprawnych). Nad bezpieczeństwem korzystających z pływalni czuwa kadra wykwalifikowanych ratowników WOPR.

NA PŁYWALNI OBOWIĄZUJE STRÓJ ŚCIŚLE PRZYLEGAJACY DO CIAŁA ORAZ CZEPEK PŁYWACKI I KLAPKI BASENOWE!!!

Informacja telefoniczna: 81 536 65 52

WERSJA DO DRUKU

KOSZYKARKI 2013/2014

SportW dniach 27-29.11. 2013r. odbyły się eliminacje w koszykówce dziewcząt, w ramach Gimnazjady Miasta Lublin 2013/2014 . Jak co roku organizacją rozgrywek zajęła się p. Małgorzata Molas.

Nasza szkolna reprezentacja liczyła 8 zawodniczek, w składzie:

1. KAMILA SMALA
2. MONIKA PODOLAK
3. ALEKSANDRA ŁADNIAK
4. PATRYCJA DUDEK
5. KAROLINA PRZYSUCHA
6. JULITA JĘDRUSZKO
7. JULIA KRZOWSKA
8. KAROLINA DĘBEK

Dziewczyny wyszły z grupy z drugiego miejsca. W pięknym stylu wygrały dwa mecze pokonując Gimnazjum nr 9 i Gimnazjum nr 19. Jeden mecz przegrany z faworytkami Lublina Gimnazjum nr 5. Dziewczyny w meczach dały z siebie wszystko i dostarczyły nam wielu emocji .
Zawodniczkom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach sportowych.

Opiekunowie zespołu:
- mgr Małgorzata Molas