Zamaskuj SMOG

Zamaskuj smog!

Wysokie stężenia pyłów związanych ze smogiem, szczególnie w okresie grzewczym są zagrożeniem dla nas wszystkich. Smog jest wyjątkowo groźny dla dzieci, dlatego Fundacja ONICO postanowiła przeciwdziałać jego skutkom poprzez edukację i profilaktykę.

Do działań tych włączyła się również nasza szkoła.

CZYTAJ WIĘCEJ O NASZYCH DZIAŁANIACH

Narodowe Święto Niepodległości

11 LISTOPADA
Narodowe Święto Niepodległości

W piątek 10 listopada uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości w naszej szkole. Uczniowie obejrzeli ciekawą lekcję historii upamiętniającą 99 rocznicę odzyskania przez Polskę wolności.

Podczas akademii przygotowanej pod kierunkiem pani Magdaleny Migdał-Jarosz, młodzież wysłuchała nie tylko patriotycznych wierszy czy ciekawych historycznych tekstów, ale także wspaniałych pieśni w wykonaniu chóru szkolnego, którego opiekunem jest pani Beata Tokarczyk. Dekoracje, które uświetniały inscenizację słowno-muzyczną, przygotowała pani Aneta Stanuch.

Aktorzy, recytatorzy, konferansjerzy oraz chórzyści to oczywiście uczniowie klas 4-7 oraz oddziałów gimnazjalnych, którzy stworzyli niezapomniany nastrój i sprawili, że ta lekcja historii na długo pozostanie w naszej pamięci.

FILMY

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się
22.11.2017 (środa) o godzinie 17:30.

Przewodniczący Rady Rodziców
Katarzyna Łukasiuk