Konkurs Prymasowski

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAWODÓW

IV MIKOŁAJKOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU
O PUCHAR PRZECHODNI DYREKTORA SP50 W LUBLINIE

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE (dokument pdf)

WYNIKI ZAWODÓW (dokument pdf)

WYNIKI ZAWODÓW klasy I - III (dokument pdf)

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych
na rok szkolny 2019/2020

Ulotka MEN rekrutacja do szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych 2019/2020

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ

NIEPODLEGŁA

28 listopada br. odbyło się uroczyste podsumowanie szkolnego Projektu „Niepodległa”, który był ściśle związany z niezwykłą dla nas Polaków rocznicą – 100- leciem odzyskania Niepodległości. Od 15 września w naszej Szkole realizowano 23 przedsięwzięcia, w których udział wzięła niemal cała społeczność szkolna: w samych tylko konkursach uczestniczyło 500 uczniów, w przygotowanie działań projektowych zaangażowało się 26 nauczycieli. Nasz projekt odnotował ponad 5 tys. czytań na stronie internetowej Szkoły. Trzy działania realizowane w ramach Projektu "Niepodległa" zostały zgłoszone do IX edycji konkursu "PROJEKT Z KLASĄ!" organizowanego przez Wydawnictwo Nowa Era i opublikowane na ich stronie internetowej.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

GALERIA FOTOGRAFII

Podziękowanie od ks. z Ukrainy

W dniach od 5 do 23 listopada w naszej Szkole była przeprowadzona zbiórka słodyczy oraz przyborów szkolnych dla dzieci z Kodymy (Ukraina). W dniu 22 listopada odbyło się spotkanie z ks. Łukaszem Gronem, proboszczem parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Kodymie, który podczas spotkania na korytarzu klas młodszych oraz na lekcjach opowiadał o sytuacji swoich podopiecznych. Spotkanie z ks. Łukaszem było ciekawym doświadczeniem dla naszych uczniów, którzy wykazywali wielokrotnie zdziwienie i niedowierzanie wobec różnych trudnych okoliczności, z którymi muszą się zmierzyć ukraińskie dzieci. Większość parafian ks. Łukasza posiada korzenie polskie, a ich pragnieniem jest przyjazd do naszej ojczyzny, aby uczyć się i studiować po polsku.

Podczas zbiórki w naszej szkole i przedszkolu ss. urszulanek SJK zebrano ponad 80 kg. darów, które ks. Łukasz zawiózł do swoich parafian oraz innych dzieci w okolicy. Dołączam się do podziękowań przesłanych przez ks. Łukasza Grona i serdecznie dziękuję wszystkich uczniom i ich rodzinom, którzy przynieśli liczne dary. Szczególnie zaangażowali się uczniowie z klas 4-6 ofiarowując często paczki o dużej wartości i doskonałej jakości produktów. Zbiórkę i spotkanie zorganizowało Ognisko Misyjne działające e naszej Szkole.

Obiady

Cena jednego obiadu - 3,80 zł

GRUDZIEŃ 2018 r.
opłata miesięczna ( 15 dni ) - 57,00 zł

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na konto szkoły

do 8-go każdego miesiąca

W przypadku rezygnacji z obiadów proszę o telefoniczne lub osobiste zgłoszenie do stołówki szkolnej

Przypominam ,że w razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie do stołówki (tel.536-65-22 lub olucha.krystyna@zs7.lublin.eu ) w godzinach 8:00 - 9:00

INTENDENT STOŁÓWKI
Krystyna Olucha

Narodowe Święto Niepodległości

11 LISTOPADA
Narodowe Święto Niepodległości

9 listopada społeczność naszej Szkoły świętowała kolejną, wyjątkową rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

CZYTAJ CAŁOŚĆ