Komunikat nr 15/2014

Dyrektora Zespołu Szkół nr 7 w Lublinie
z dn. 12 grudnia 2014 r.

w sprawie dni wolnych od zajęć w Zespole Szkół nr 7 w Lublinie

Informuję, że w dniach od 22 do 31 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół nr 7 (Gimnazjum nr 24 i Szkoła Podstawowa nr 50) nie będą odbywać się zajęcia dla uczniów. Powodem decyzji jest usuwanie skutków awarii instalacji elektrycznej, która zdarzyła się w dniu 02 grudnia b.r. Skutkiem awarii było stopienie części instalacji, co spowodowało zniszczenie komputerów, monitorów, telewizora, odtwarzaczy multimedialnych w jednym z segmentów szkoły.
Aby nie zawieszać zajęć lekcyjnych tuż po awarii dyrektor podjął decyzję o doraźnej naprawie instalacji, a naprawę główną zaplanowano na okres od 22 do 31 stycznia 2015 (wyłączając jedynie okres świąt). Zawarto również umowę na naprawę instalacji. Do przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyłączenie prądu we wszystkich budynkach. Pociągnie to za sobą spadek temperatury w pomieszczeniach szkolnych, gdyż pompy instalacji grzewczej są zasilane prądem.
Zobowiązuję wychowawców do ustnego poinformowania uczniów o zaistniałej sytuacji.

mgr Ryszard Pawka

10 grudnia (środa) godz 17:00

Przed zebraniami, serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkanie realizowane we współpracy z Wydziałem Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin, Wojewódzką i Miejską Komendą Policji w Lublinie
"Działania w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Internecie - internetowe pułapki".

Me and My School

Ogłaszamy

na krótki filmik w języku angielskim
(3-4 minuty)

na temat

Me and My School

Praca może być wykonana samodzielnie lub w grupach 2-3 osobowych. Filmy należy przynieść na pendrivie (w formacie przystępnym do odtworzenia) do swojego nauczyciela języka angielskiego do 18 grudnia 2014r. Wyróżnione filmy zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły. Nagrodą dla zwycięzców będzie wyjście do kina na wybrany film, które ufunduje Rada Rodziców.

UWAGA! Wszystkie osoby biorące udział w filmie muszą wyrazić na to zgodę. Proszę również zadbać o poprawność językową.

koordynator konkursu:
Dorota Janowska

"ŚLADAMI ŻEROMSKIEGO"

HumaniściW naszym gimnazjum odbył się konkurs wiedzy o życiu i twórczości Stefana Żeromskiego. Był on skierowany do pierwszoklasistów. Dwuetapowy turniej pozwolił wyłonić trzy laureatki:
I miejsce - Pola Branecka z klasy I a,
II miejsce - Natalia Karasek z klasy I a,
III miejsce - Julia Buczek z klasy I d.
Gratulujemy sukcesu!

Laureatka konkursu wojewódzkiego

HumaniściHonorata Zalewska, uczennica kl. III a, zajęła II miejsce w Wojewódzkim konkursie na prezentację multimedialną na temat życia i twórczości Tadeusza Różewicza pt. Tadeusz Różewicz - poeta, który odejść nie może. Honorowy patronat nad konkursem objęli Kurator Oświaty w Lublinie, pan Krzysztof Babisz oraz Marszałek Województwa Lubelskiego, pan Sławomir Sosnowski. Honoratę przygotowała pani Justyna Kierepka.

Ferie na sportowo

F E R I E

cena 1495 zł

Termin dla nas 30.01 - 8.02 2015 r

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Zapisy: mgr Małgorzata Mińczenko
mgr Małgorzata Molas
Informacja telefoniczna: mgr Jerzy Świerczewski (nauczyciel wych-fiz w Gimnazjum nr 24) tel. 501-710-298

Laureatki ogólnopolskiego konkursu j. niemieckiego Multitest

NiemieckiW październiku 2014r. odbyły się w naszej szkole eliminacje ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego "Multitest". W konkursie wzięło udział 5 uczennic z klas 1 - III.

Najlepsze wyniki uzyskały Magdalena Bulenda z klasy 1 b ( 9 miejsce , tytuł laureata) i Justyna Seeborgerz klasy 2 a ( 1 miejsce, grawerowany dyplom, nagroda książkowa).

Serdecznie gratulujemy sukcesu uczennicom, ich rodzicom oraz nauczycielom. Dziękujemy Radzie Rodziców przy Gimnazjum nr 24 za za sponsorowanie udziału uczennic w ww konkursie.

W imieniu organizatorów
Iwona Rzymowska - Hołysz