Konkurs Prymasowski

Rekrutacja

REKRUTACJA do klas I na rok szkolny 2022/2023

Dlaczego SP 50?
Bo to piękna perspektywa!

Zajrzyj do każdego punktu, a utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteśmy szkołą z perspektywami.
LINK DO PREZENTACJI

LINK DO FILMU

PROMOCJA SZKOŁY

SZKOŁA DOBRZE UŁOŻONA
U NAS WSZYSTKO DO SIEBIE PASUJE.

Kliknij dowolny kawałek puzzla, a dowiesz się czegoś nowego o naszej szkole.

Absolwenci naszej szkoły są wszechstronnie wykształceni, otrzymują jedne z najwyższych lokat na egzaminach zewnętrznych i dzięki temu mogą dostać się do swoich wymarzonych szkół średnich.

TU ZNAJDZIESZ OPISY PUZZLI

Drogie Panie

w ten wyjątkowy dzień
pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia,
zdrowia i pogody ducha.
Aby zawsze otaczały Was tylko szczere i kochające osoby.
To czego pragniecie niech zawsze będzie na wyciągnięcie dłoni,
a uśmiech niech gości na Waszych twarzach zawsze,
nie tylko w tym szczególnym dniu.
To dzięki Wam każdy dzień jest piękniejszy,
a otaczający świat staje się lepszy.

Niech życzenia te płyną do wszystkich kobiet - Pań Dyrektorek, Wychowawczyń, Nauczycielek, Pań pracujących w dziale administracji i obsługi; do Mam i Babć posyłających do nas swoje pociechy i do najmłodszych kobietek - naszych uczennic.

Życzy Ryszard Pawka - Dyrektor Szkoły

Rekrutacja

Zgłoszenia i rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023

Zapisy do klas I szkół podstawowych prowadzone są dwuetapowo:

Zgłoszenia do szkół z określonym obwodem – dla kandydatów, którzy podejmą naukę w szkole, w obwodzie, której zamieszkują - zgłoszenie odbywa się na wniosek (wniosek zgłoszeniowy) złożony przez rodzica w terminie od 7 marca do 18 marca 2022 r.

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu do klas ogólnodostępnych - rekrutacja odbywa się na wniosek rodzica (wniosek rekrutacyjny) złożony w szkole pierwszego wyboru w terminie od 28 marca do 4 kwietnia 2022 r.

Więcej informacji w zakładce rekrutacja.

Marta Martyniuk
wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 50

Cena jednego obiadu - 3,80 zł
MARZEC 2022 r.
Opłata miesięczna ( 23 dni ) – 87,40 zł

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na indywidualny numer konta ucznia, który jest do pobrania u intendenta lub w księgowości, do 10-go dnia każdego miesiąca z góry za dany miesiąc.

Informuję, że w razie braku wpłaty w terminie obiady mogą być blokowane.

W razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie do stołówki
(tel. 536-65-22 lub beata.pasternak@sp50.lublin.eu )
w godzinach 7:30 – 8:30,

w przeciwnym wypadku opłata za posiłek będzie naliczona.

W przypadku rezygnacji z obiadów w stołówce szkolnej proszę o telefoniczne, mailowe lub osobiste poinformowanie intendenta.

INTENDENT STOŁÓWKI
Beata Pasternak

Aktualny jadłospis znajduje się w zakładce OBIADY

RANKING

Sukces edukacyjny naszej szkoły

Portal waszedukacja.pl od trzech lat organizuje ranking szkół podstawowych.

Z radością i dumą odnotowujemy, że w bieżącym 2022 roku nasza szkoła zajęła 2. miejsce na liście najlepszych podstawowych szkół publicznych w Lublinie. W projekcie wzięło udział 46 szkół podstawowych z Lublina. Podczas tworzenia rankingu uwzględnione zostały wyniki z egzaminów ósmoklasistów oraz osiągniecia z olimpiad przedmiotowych.

Dane do rankingu zostały pozyskane ze sprawdzonych źródeł, takich jak: OKE, CKE oraz MEiN.Wielkie gratulacje dla wszystkich Absolwentów naszej szkoły, ich Rodziców oraz całej Kadry Nauczycielskiej.

Więcej informacji pod linkiem https://waszaedukacja.pl/