Konkurs Prymasowski

Cena jednego obiadu - 3,80 zł
LISTOPAD 2021 r.
Opłata miesięczna ( 19 dni ) – 72,20 zł

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na indywidualny numer konta ucznia, który jest do pobrania u intendenta lub w księgowości.
Warunkiem korzystania z obiadów przez uczniów jest wniesienie opłaty za posiłki do 10-go dnia każdego miesiąca z góry za dany miesiąc.
Informuję, że w razie braku wpłaty w terminie obiady mogą być blokowane.
W razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie do stołówki (tel. 536-65-22 lub beata.pasternak@sp50.lublin.eu ) w godzinach 7:30 – 8:30.
W przypadku rezygnacji z obiadów proszę o telefoniczne lub osobiste zgłoszenie do stołówki szkolnej.
Wpłata dokonana na ogólny rachunek bankowy
( 15 1240 1503 1111 0010 0141 3295)
nie będzie widziana w systemie.
INTENDENT STOŁÓWKI
Beata Pasternak

Aktualny jadłospis znajduje się w zakładce OBIADY

Spotkanie wychowawców z rodzicami
uczniów klas I - III 25 i 27 października 2021 r.
(PRZYDZIAŁ SAL)

uczniów klas IV - VIII 26 października 2021 r. (wtorek) – godz. 17:30
(PRZYDZIAŁ SAL)

UWAGA! Klasa 5d (wychowawca J.Sawa) – zebranie odbędzie się w innym terminie.
klasa 7b (wychwawca H.Nowicka) – zebranie odbędzie się w innym terminie.
klasa 4c (wychowawca S.Smyl) - zebranie odbędzie się 28 X 2021 (czwartek) o godz. 17:00

UWAGA! Ze względu na obostrzenia sanitarne prosimy o przybycie tylko jednego rodzica/opiekuna dziecka oraz założenie maseczki ochronnej i dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły.
Dziękujemy za zrozumienie!

UWAGA!
Zmiana terminów konkursów przedmiotowych.

eliminacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych
organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2021/2022

CZYTAJ CAŁE Zarządzenie nr 110 LKO

ŻYCZENIA

Lubelski Kurator
Oświaty

„Wszystko bierze swą moc z ideałów”

Cyprian Kamil Norwid

Nauczyciele, Wychowawcy,
Dyrektorzy szkół i placówek,
Przedstawiciele organów prowadzących,
Pracownicy oświaty
województwa lubelskiego

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej proszę Państwa o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń i pozdrowień. Dzisiejsze święto jest wspaniałą okazją, aby podziękować Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom szkół i organów je prowadzących oraz wszystkim, którzy tworzą teraźniejszość polskiej oświaty i przyszłość naszego kraju. Tak, jak w czasach Komisji Edukacji Narodowej, do której dziedzictwa się odwołujemy, jak i później, w trudnych latach odbudowywania naszej państwowości, również dzisiaj edukacja jest wspólnym dobrem a dbałość o wykształcenie i wychowanie młodego pokolenia – dążeniem całego oświatowego środowiska oraz priorytetem wszystkich instytucji odpowiedzialnych za jej rozwój.

Życzę, aby ważna społecznie i odpowiedzialna praca Nauczyciela, Pedagoga i Wychowawcy była powszechnie doceniana i przynosiła pożądane efekty a radość z osiągniętych celów przysłaniała wszelkie trudy podejmowanych wysiłków, bez których nie byłby możliwy żaden edukacyjny sukces. Serdecznie gratuluję wszystkim osobom odznaczonym i nagrodzonym; cieszę się z Państwem, że wymagająca tak dużego oddania praca została dostrzeżona i uhonorowana. Wszystkim Państwu życzę wielu zawodowych i osobistych sukcesów, a przede wszystkim - satysfakcji z pełnionej misji kształcenia i wychowania młodego pokolenia.

Wyrazy uznania kieruję do organów prowadzących oraz licznych instytucji wspierających szkoły, które postrzegają edukację jako priorytet; dziękuję Państwu za zapewnianie coraz lepszych warunków nauczania i za zaangażowanie w rozwój naszej lokalnej oświaty. Proszę przyjąć życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji zawodowych planów. Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie pozostałe w kalendarzu roku szkolnego dni będą pełne optymizmu i pracy wykonywanej w poczuciu bezpieczeństwa i stabilizacji.

Lubelski Kurator Oświaty

Dokument w wersji pdf

Dzień Edukacji Narodowej

Informuję, iż dzień 14 października 2021 r. (czwartek) – Dzień Edukacji Narodowej, zgodnie z art.74 ustawy Karta Nauczyciela, uznaje się jako święto wszystkich pracowników oświaty i jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Tego dnia stołówka nie wydaje obiadów.

OFFICE 365

Porady dla ucznia i jego rodziców
Jak zalogować się na szkolne konto w OFFICE 365?

Jeśli jesteś uczniem jednej z lubelskich szkół prowadzonych przez miasto Lublin (np. szkoły podstawowej) możesz zalogować się na swoje szkolne konto w Office 365 powiązane z dziennikiem elektronicznym UONET+.

Dodatkowa porada: Jaki uczeń ma login w systemie uczniowskim?
Jeśli uczeń nie zna swojego loginu w dzienniku elektronicznym UONET+ (np. bo się tam nigdy nie logował), wówczas informację taką może przekazać uczniowi jego rodzić, jeśli tylko rodzic korzysta z dziennika elektronicznego.

Tego wszystkiego możesz się dowiedzieć w instrukcji zamieszczonej poniżej:

INSTRUKCJA (format pdf)