Konkurs Prymasowski

Pn - Pt

Skrzynki e-mail

Szanowni nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie

W najbliższych dniach zostanie wysłany na skrzynki służbowe nauczycieli komunikat o posiedzeniu klasyfikacyjnym Rady Pedagogicznej.

Informacja MEN

Rusza techniczna infolinia dla nauczycieli

Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech uruchomiły specjalną infolinię wspierającą nauczycieli w kształceniu na odległość. Infolinia ma charakter techniczny – pomaga rozwiązywać trudności, jakie napotykają pedagodzy, obsługując różnego rodzaju narzędzia do edukacji zdalnej. Dzwoniąc pod numerem +48 222 500 144, nauczyciele otrzymają profesjonalną pomoc.

Szczegóły na stronach MEN: LINK 1 oraz LINK 2

Cena jednego obiadu - 3,80 zł

STYCZEŃ 2021 r.
Opłata miesięczna ( 10 dni ) – 38,00 zł

Informacja dotyczy uczniów klas I – III, uczniowie klas IV – VIII czekają na powrót do szkoły.

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na indywidualne konta uczniów – są one do pobrania u intendenta lub w księgowości.

do 8-go każdego miesiąca

W przypadku rezygnacji z obiadów proszę o telefoniczne lub osobiste zgłoszenie do stołówki szkolnej

Wpłata dokonana na dotychczasowy rachunek bankowy nie będzie widziana w systemie.

Proszę Rodziców o uzupełnienie opłaty za wykorzystane obiady w listopadzie 2020 r.

Przypominam, że w razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie do stołówki (tel.536-65-22 lub krystyna.olucha@sp50.lublin.eu ) w godzinach 8:00 - 9:00

INTENDENT STOŁÓWKI
Krystyna Olucha

Konkurs Prymasowski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
LITERACKO-PLASTYCZNY
Stefan Kardynał Wyszyński - Prymas Tysiąclecia naszym Patronem

Hasło XXI edycji:

„SPOŁECZNA KRUCJATA MIŁOŚCI”

REGULAMIN KONKURSU do pobrania w wersji pdf

JASEŁKA

Szanowni Państwo,

co roku w naszej Szkole uroczyście świętujemy Boże Narodzenie. Spotykamy się na Klasowych Wigiliach oraz na Jasełkach. W tym szczególnym czasie trudnych doświadczeń związanych z pandemią oraz zdalną edukacją chcemy również być razem. Prezentujemy montaż słowno-muzyczny "Pomódlmy się w Noc Betlejemską" przygotowany przez uczniów naszej Szkoły i wraz z nim chcemy wlać w serca Wszystkich Widzów Wiarę, Nadzieję i Miłość, którą przynosi Nowonarodzony Jezus.

I na koniec, czekając na dzień beatyfikacji naszego Patrona, przypominamy Jego słowa - niech staną się życzeniami na nadchodzące Święta i Nowy Rok:

"Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu.
Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności.
Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy.
Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło."
[Kard. Stefan Wyszyński]

B. Böhm-Kinik