Konkurs Prymasowski

SUKCES UCZENNICY KLASY ÓSMEJ

Z przyjemnością informujemy,
że HANNA KOWALSKA, uczennica klasy 8c
została pierwszą w historii szkoły finalistką
ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych.

Serdecznie gratulujemy sukcesu poprzedzonego wielomiesięczną pracą nad odkrywaniem tajemnic literatury polskiej i poznawaniem zawiłości ojczystego języka.

ŻYCZENIA

„Niech znamieniem naszego obcowania będzie radość Boża! Niech dom każdego z nas będzie domem radości Bożej, domem przyjaźni, życzliwości, dobroci i swojskości, gdzie nie pamięta się uraz i nie mówi się o doznanych krzywdach, bo panuje miłość, która wszystko zwycięża, zapomina i przebacza.”

Kardynał Stefan Wyszyński

Z okazji Świąt Wielkanocnych Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom i Uczniom życzymy siły i mądrości płynącej z Tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego, pokoju, radości i nieustającej nadziei.

OGŁOSZENIE

W dniach od 23 marca do 09 kwietnia 2021 r. biblioteka szkolna będzie czynna w godzinach 7:30 – 14:00.
W celu wypożyczenia książek należy telefonować – 81 536-65-37.

Komunikat nr 7/2021
Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie

z dn. 18 marca 2021 r.

w sprawie zmiany organizacji w Szkole Podstawowej nr 50 w Lublinie ze względu na sytuację epidemiologiczną

1. Od dnia 22 marca do dnia 11 kwietnia 2021 r. nauczaniem zdalnym objęte są klasy I-VIII.
2. Podstawową formą komunikowania się szkoły z uczniami i ich rodzicami jest dziennik UONET + oraz platforma Microsoft Office 365.
3. Praca zdalna z uczniami odbywa się za pomocą Platformy Microsoft 365 - aplikacja Teams.
4. Zajęcia w trybie zdalnym będą realizowane według planu lekcji stacjonarnych.
5. O zasadach organizacji zajęć w klasach I-III decyduje wychowawca klasy.
6. W przypadku nieobecności nauczyciela w planie lekcji pojawi się informacja o zastępstwie lub redukcji lekcji.
7. W wyjątkowych sytuacjach na wniosek rodziców, dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego niektóre zajęcia mogą realizować na terenie szkoły (po uprzednim uzgodnieniu z dyrekcją).
8. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej będą organizowane dla dzieci, których rodzice lub prawni opiekunowie są bezpośrednio zaangażowani w walkę z COVID-19. Rodzice tych uczniów proszeni są o wysyłanie zgłoszenie na adres : opieka@sp50.lublin.eu do 20 marca do godz. 15.00. (Na tej podstawie zostanie przydzielona stosowna ilość nauczycieli do opieki).
9. Uczniom klas VIII będą umożliwione konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych (indywidulanie lub w małych grupach).
10. Biblioteka jest dostępna dla uczniów. O chęci wypożyczenia książki należy wcześniej poinformować telefonicznie (tel. 815366537).
11. Szkoła codziennie zapewnia pomoc psychologiczno-pedagogiczną:
-poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz. 9.00-13.00 (tel. 815366529, 815366543)
-wtorek w godz. 13.00-17.00 (tel. 815366529)
12. Kontakt ze szkołą w czasie zawieszenia zajęć stacjonarnych odbywa się telefonicznie, listownie, mailowo lub za pośrednictwem skrzynek podawczych, które znajdują się przy wejściach do szkoły.
13. Wejście do szkoły w czasie zawieszenia zajęć stacjonarnych będzie odbywać się przez furtkę od ul. Wielkopolskiej.

mgr Ryszard Pawka

Dokument do pobrania w wersji pdf

Jeden procent podatku 2021

Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły

CZYTAJ CAŁOŚĆ

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Wielkie gratulacje dla Laureatów i Finalistów konkursów przedmiotowych!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli
sześć tytułów LAUREATA oraz trzy tytuły FINALISTY
w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Sukces ten poprzedziły długie i bardzo intensywne przygotowania.
Serdecznie gratulujemy Uczniom, ich Rodzicom oraz Nauczycielom!

Wśród LAUREATÓW znalazły się:

Hanna Godlewska z kl. 7. – konkurs polonistyczny,
Aleksandra Gołębiowska z kl. 8. – konkurs polonistyczny,
Katarzyna Kowalska z kl. 8. – konkurs polonistyczny,
Weronika Podkościelna z kl. 8. – konkurs polonistyczny oraz z języka angielskiego,
Karolina Starek z kl. 8. – konkurs z języka angielskiego.

Tytuł FINALISTY konkursu z języka angielskiego zdobyli:

Bartosz Cegliński z kl. 8.
Krystian Paterek z kl. 6.
Przemysław Peliński z kl. 8.

Laureatom i Finalistom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Jesteśmy z Was dumni!