Konkurs Prymasowski

Cena jednego obiadu - 3,80 zł

MAJ 2021 r.
Opłata miesięczna ( 17 dni ) – 64,60 zł

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na indywidualne konta uczniów – są one do pobrania u intendenta lub w księgowości - do 8-go każdego miesiąca.

W przypadku rezygnacji z obiadów proszę o telefoniczne lub osobiste zgłoszenie do stołówki szkolnej
Wpłata dokonana na dotychczasowy rachunek bankowy nie będzie widziana w systemie.

Przypominam, że w razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie do stołówki (tel.536-65-22 lub krystyna.olucha@sp50.lublin.eu ) w godzinach 7:30 - 8:30

INTENDENT STOŁÓWKI
Krystyna Olucha

Cena jednego obiadu - 3,80 zł

KWIECIEŃ 2021 r.
Opłata miesięczna ( 5 dni ) – 19,00 zł

Informacja dotyczy uczniów klas I – III, uczniowie klas IV – VIII czekają na powrót do szkoły.
Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na indywidualne konta uczniów – są one do pobrania u intendenta lub w księgowości do 8-go każdego miesiąca.

INTENDENT STOŁÓWKI
Krystyna Olucha

Od dnia 26 kwietnia 2021 roku klasy 1-3 będą się uczyć w systemie hybrydowym.
Szczegółowych informacji będą udzielać wychowawcy klas przez dziennik elektroniczny.
Klasy 4-8 pozostają w systemie nauczania zdalnego.

Spotkanie z LKO

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS VIII

Informujmy, że w Lubelski Kurator Oświaty organizuje spotkanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. „Rodzic pierwszym doradcą”.

Spotkanie on-line ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 20 kwietnia 2021 r. (wtorek) o godz. 17.00.

LINK DO SPOTKANIA (platforma Teams)

List Lubelskiego Kuratora Oświaty w wersji pdf

Egzamin próbny

LUBELSKA PRÓBA PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY
Egzamin każdego dnia rozpoczyna się o godzinie 9:00

20 kwietnia – wtorek – język polski
120 minut180 minut
21 kwietnia – środa – matematyka
100 minut150 minut
30 kwietnia – piątek – język obcy
90 minut135 minut

Uczniowie przychodzą do szkoły według harmonogramu przekazanego przez wychowawców klas (w maseczkach, w odświętnym stroju).
Należy mieć legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość.
Przy wejściu do szkoły uczniowie dezynfekują ręce.
Prosimy o ograniczenie liczby przynoszonych rzeczy do minimum (długopis/pióro z czarnym tuszem/atramentem - dobrze mieć dwa, linijka na egzamin z matematyki, mała butelka z wodą, chusteczki higieniczne). Rysunki na matematyce wykonuje się długopisem.
Na salę egzaminacyjną nie można wnosić telefonów komórkowych ani innych urządzeń telekomunikacyjnych. Należy pozostawiać je w domu lub w podpisanych torebkach w wyznaczonym miejscu przed wejściem do sali egzaminacyjnej.
Uczniowie zajmują miejsca w sali zgodnie z wylosowanym przez przedstawiciela zespołu nadzorującego numerem stolika.
Po wcześniejszym zakończeniu pracy z arkuszem uczeń odkłada zamknięty arkusz na brzeg ławki, podnosi rękę i nie opuszcza sali, dopóki nie uzyska zgody.
W ciągu ostatnich 15 minut przed upływem podstawowego czasu egzaminu zdający nie opuszczają sali egzaminacyjnej, nawet jeśli ktoś skończył pracę z arkuszem.
Klasy VIII w tych dniach nie mają lekcji.
W załączeniu wytyczne dotyczące bezpieczeństwa epidemiologicznego.
Dokument do pobrania w wersji pdf

WIELKANOC

„Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam.
        Nie tak jak daje świat, Ja daję wam.
        Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.”
                                                                J. 14,27

Niech te Święta
Zmartwychwstania Pańskiego
będą szczęśliwe i błogosławione